Fshese me Korent dore me uje | Cyrus | Fshesa Profesionale

7,990 L9,900 L (-19%)

S’ka stok

Eleminoni pluhurat ne shtepine tuaj.
Pajisje elektroshtepiake efiakse dhe e lehte ne perdorim .
Me depozite uji qe ben thithjen e pluhurave duke eleminuar ndotjen ne ambjent.
Opsion Turbo per nje fuqi më të larte
Filtrim i dyfishte i ujit.
Sistem Fryerje dhe thithje.

KODI: fshese-me-korent-fa-cyrus Kategori: , , Etiketime: , ,

FSHESE ME KORENT | FSHESA CYRUS PROFESIONALE

Fshese me Korent dore me uje | Fshesa Korenti me Vakum Profesionale | Dyqan Taxi

Ju nevojitet nje fshese korenti ?

Mos kerkoni me ! Fshesa Korenti Profesionale me Vakum Cyrys nga First Austria

Fshese me Korent Cyrus me fuqi 900 Watt. Mund ta perdorni si fshese me filtrim uji ose dhe me kuti pluhuri. Shtepia juaj do te jete e paster dhe do te shkelqeje perdite fale fsheses me korent nga TZS First Austria.

POWERFUL VACUUM CLEANER 

Nje fshese e vogel por e fuqishme e afte te perballoje kerkesen e perditshme ne pastrimin e shtepise suaj. Mjafton ta vendosni ne prize dhe te aktivizoni butonin. Fshesa do te pastroje gjithcka.

Fshese me korent dore me uje për të pastruar cdo cep te shtepise

Per nje performance superiore ne pastrimin e shtepise suaj kjo fshese me korent profesionale ka teknologjine me te fundit per pastrimin e shtepise suaj. Eshte e perdorshme per cdo lloj siperfaqe dhe ju mund ta perdorni per pastrime te ndryshme si:

  • Pastrim ne te thate
  • Pastrim ne te thate, papastertite kalojne ne kuti plastike per pluhurat.
  • Thith lengjet
  • Mund te lani tapetet divanet, sendiljet e makinave.
  • Pastron ajrin.

Me kete fshese pluhurat, therrimet dhe papastertite do te zhduken direkt

Nje shtepi me e paster me kete fshes me korent

Fshesa me korent profesionale first austria

Fshesat e zakonshme me depozita per mbledhje te papastertive shpeshhere ju bllokohen filtrat dhe ne menyre progresive e humbin fuqine thithese ne momentin qe qesja mbushet plot. Madje nje pjese te pluhurit shpeshhere e nxjerrin serisht ne ajer, duke ju shkaktuar teshtima dhe alergji.

Fshese me korent me uje perdor filtrimin e ujit madje kap dhe grimcat me te vogla te pluhurit. Grimcat e pluhurit thithen nga fshese dhe perfundojne direkt ne depoziten e ujit. Dhe ju do te keni nje ambjent te paster dhe te shendetshem per ju dhe familjen tuaj.

Pastroni ujin dhe largoni aromat e pakendshme

Ajri i brendshem shpesh eshte me i ndotur se ajri jashte. Pluhurat, papasterite e ajrit, myku mund te shkaktojne veshtiresi ne frymemarrje dhe mund te perkeqesojne reaksionet alergjike.
Nevojitet qe te mbajme paster ambientin e shtepise nga pluhurat. Permiresoni cilesine e ajrit te brendshem dhe me ane te filtrimit te ajrit te eleminoni te gjithe ndotesit e ambientit.

Punon me korent ideale per pastrimin e tapeteve, parketit dhe pllakave keshtu qe mund te pastroni me lehtesi te gjithe shtepine tuaj. Mund ta perdorni edhe per te nxjere ajrin nga qeset e vakumit kur doni te paketoni rrobat tuaja gjate nderrimit te stineve.

FSHESE ME KORENT PROFESIONALE

Eleminoni pluhurat ne shtepine tuaj.
Pajisje elektroshtepiake efiakse dhe e lehte ne perdorim .
Me depozite uji qe ben thithjen e pluhurave duke eleminuar ndotjen ne ambjent.
Opsion Turbo per nje fuqi më të larte

FSHESE KORENTI ME VAKUM

Fshese me Korent First Austria me depizite uje

Specifikat

Fuqia: 900W
Klasa e energjise: B
Sistemi Hepa filter
Tub metalik
Kuti plastike pluhur
Fshesa me korent Cyrus me kapacitet: 2.5 litra

 

FIRST AUSTRIA FA-5547-RE CYCLON VACUUM CLEANER 900W


FSHESA ME KORENT PROFESIONALE FIRST

Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Gjendja

Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshese me Korent dore me uje | Cyrus | Fshesa Profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Bli Online Fshese First Austria Cyrus Dyqan Taxi fshese me korent

Fshese me Korent dore me uje | Cyrus | Fshesa Profesionale

7,990 L9,900 L (-19%)