Reflektor Elektra | Ngrohese elektrike me Ajer

6,490 L

Ka stok

Reflektor Elektrik Elektra ENG-1501
Ofron ngrohje per nje hapesire rreth 20-25 m²
Ngrohes elektrik i cili ka 4 shufra kuartz
Ka 3 nivele ngrohje, me lageshtues ambjenti dhe ventilator
Fuqia 2400 W
Tensioni 220-240 V, 50-60Hz
Permasat 68 x 72 x 10 cm

REFLEKTOR ELEKTRA ENG-1501

Reflektor Elektra | Ngrohese Elektrike me Ajer

Ky ngrohës i panelit mikë 2400W me teknologji reflektuese të nxehtësisë është i njohur për efikasitetin e tij. Shijoni ngrohtësinë menjëherë. Në krahasim me teknologjinë tradicionale të ngrohjes, kjo shpejtësi e ngrohjes është më e shpejtë, efikasiteti i ngrohjes është më i lartë dhe më shumë kursim i energjisë. Ky ngrohës është ideal për ambjente të ndryshme si kuzhine, sallone, dhoma gjumi etj. Ngrohes portativ te cilin ju mund ta levizni lehtesisht.

Zhurmë e ulët dhe miqësore.
Ky panel ngrohës mund të funksionojë pa ndonjë zhurmë, është ideal për dhomën e zyrës dhe dhomën e gjumit. Për më tepër, ngrohësi ngroh objektet drejtpërdrejt sesa ajrin përreth, nuk do të hedhë pluhur në dhomë siç bëjnë ngrohësit e tjerë elektrikë, duke e bërë atë shumë më të shëndetshëm për t’u përdorur.

Termostati i rregullueshëm dhe kursimi i energjise me Reflektor Elektra 
Ky panel ngrohës hapësinor me termostat të rregullueshëm do të përputhet me kërkesat tuaja të ndryshme të ngrohjes. Ai ngrohës do të ciklohet dhe fiket për të ruajtur temperaturën tuaj të dëshiruar të dhomës, sipas vendosjes së termostatit dhe temperaturës së ambientit të dhomës. Dhe është krijuar për të transferuar 100% të hyrjes së tij elektrike në nxehtësi, gjë që do t’ju ndihmojë të kurseni deri në 50% faturat e energjise.

Mbrojtje nga mbinxehja dhe mbrojtje nga mbivendosja.
Kur temperatura e brendshme e saj arrin një vlerë të caktuar, sensori në ngrohës do të ndiejë mbinxehje dhe do të shkaktojë funksionin automatik të ndërprerjes. Dhe mbrojtja e saj do të mbrojë familjet tuaja nga rreziku i mundshëm nga zjarri.

 

Reflektor me Ajer | Ngrohese Elektrike Elektra

Specifikimet Teknike

Reflektor Elektrik Elektra ENG-1501
Ofron ngrohje per nje hapesire rreth 20-25 m²
Ngrohes elektrik i cili ka 4 shufra kuartz
Ka 3 nivele ngrohje, me lageshtues ambjenti dhe ventilator
Fuqia 2400 W
Tensioni 220-240 V, 50-60Hz
Permasat 68 x 72 x 10 cm


Blerje online te Sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Ngrohese

Be the first to review “Reflektor Elektra | Ngrohese elektrike me Ajer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

reflektor elektra ngrohese elektrike me ajer

Reflektor Elektra | Ngrohese elektrike me Ajer