Kondicioner per shitje Portativ pa tuba First Austria Tirane

8,290 L11,900 L (-30%)

 • Funksion me 1 apo 2 nivele.
 • Konsum 1 kw/ore ne nivelin e pare dhe maks 2 kw/ore
 • Opsioni Swing per levizjen e flatrave.
 • Opsioni Timer per fikje pas 1-8 oresh.
 • Punim i qete dhe pa zhurme
 • Funksion mbrojtjes nga mbinxehja .
BluE Kuqe
Pastro
KODI: kondicioner-first-austria-5571-8 Kategori: , Etiketime: , , ,

KONDICIONER PORTATIV PA TUBA TZS FIRST AUSTRIA FA-5571-8

Kondicioner Portativ Air Conditioner pa tuba TZS First Austria Fa-5571-8 Per Shitje Online | Bli ne Oferte ne Dyqan Taxi Tirane

Kondicioner AC portativ ne shitje Online, qe nuk ka nevoje per tuba.  Ju prezantojme super-kondicionerin shume ekonomik FIRST AUSTRIA. E transportoni nga njera dhome ne tjetren dhe ngroh cdo ambjent deri ne 20-25 m2 ose 60 m3..
Produkti me i shitur kete sezon. Kapeni tani kete super-mundesi. JONIZON ajrin pra nuk e than, permes teknologjise se pllakes se qeramikes ai kthen jonet ne nxehtesi duke kursyer dhe duke mos thare ajrin. Vetem vareni ne mur, vendoseni ne prize dhe percaktoni temperaturen.

KONDICIONER FIRST AUSTRIA ALBANIA | DYQAN TAXI

Kondicioneri C/A qe nuk ka nevoje per tuba, Montoje dhe vendose ne prize !

Kondicioner portativ Kondicioneri first austria dyqan taxi shitje online

            Kondicioneri Portativ nga First Austria

 • OPSIONET KRYESORE
 • Funksion me  2 nivele.
 • Konsum me pak se nje ftohes normal .
 • Opsioni Swing per levizjen e flatrave.
 • Opsioni timer per gradimin dhe fikjen pas 1-8 oresh.
 • Punim i qete dhe pa zhurme 5- Funksion mbrojtjes nga mbinxehja .
 • Kondicioner First Austria per shitje, me telekomande dhe manual.

 

KONDICIONER PORTATIV TZS FIRST AUSTRIA 55718 NE OFERTE TIRANE | PA TUBA

 

First Austria Kondicioner Portativ pa tuba me Ionizim ne ofere

Kondicioner pa tuba First Austria FA-5571-8

– Kondicioner Portativ First Austria ne Tirane ne oferte i cili montohet ne mur me Ekran LCD
– Kontroll i temperatures nga : 10 ° C – 49 ° C
– Element qeramike PTC , Eficent dhe ngrohje e shpejte
– Dy Opsione te ngrohjes, 1000W dhe 2000W
– Mund ta perdorni per ventilim (gjate veres)
– Kablli i karikimit 1.6 metra
– Paketimi perfshin: Pult komandimi, kot per montimin ne mur, dhe instruksione.
– Mbrojtje e dyfishte : Mbrojtje nga mbinxehja, termostat sigurie.
– Opsioni i Swing per te shperndare temperaturen ne te gjithe dhomen.
– Kohematesi mund te vendoset per  1,2,3,4,5,6,7 ose 8 ore. Kur mbaron koha Ngrohesja ndalet dhe vetem ekrani shfaqet.
– Dimensionet: 62 x 21 x 14.5 cm (Gjatesi x Lartesi x Thellesi).
– 230V / 50Hz

NGROHJE E SHPEJTE ME KONDICIONER PORTATIV TZS FIRST AUSTRIA

Air Conditioning elementi Qeramik PTC nxehet ne temperaturen e deshiruar dhe fale ajrit qe rrotullohet nga motori elektrik, i cili nxehet, Ajri i ngrohte shperndahet bukur ne te gjithe dhomen.Temperatura e dhomes shfaqet te ekrani LCD qe ndodhet ne pjesen e parme te kondiconerit air cooling. Me ane te butonave + dhe – ne telekomande ju mund te ndryshoni temperaturen sipas deshires midis 10 dhe 49 grade Celsius. Sapo te caktoni Temperaturen Kondicioneri fillon programin automatik.
Konsumi 1 kw/ore ne nivelin e pare dhe maks 2 kw/ore ne nivelin maksimal aq sa nje ngrohese e vogel

KONDICIONER PA TUBA PER NGROHJE DHE FRESKI

FIRST AUSTRIA | CILESI AUSTRIAKE

Permes teknologjise se pllakes se qeramikes ai kthen jonet ne nxehtesi duke kursyer dhe duke mos thare ajrin
Nxehje dhe ionizim te ajrit central air Permes teknologjise se pllakes se qeramikes ai kthen jonet ne nxehtesi duke kursyer dhe duke mos thare ajrin

JO VETEM NGROHESE | Kondicioner per shitje

Gjate dimrit perdoret per ngrohje te ambienteve tuaja, dhomes se gjumit apo te femijeve. Gjithashtu ne vere mund te perdoret si freskuese duke hedhur ajer kjo pajisje mund edhe te freskoje edhe ambientin tuaj.

Zgjidhni temperaturen e deshiruar te dhomes suaj te gjumit climatization. Ajri nuk do te thahet sic ndodh rendomte me ngroheset e lira ne qarkullim. E pershtatshme edhe per dhomen e femijeve tuaj. Garantuar nga First Austria – Nje Cilesi Austriake !

Shembulli 1

Temperatura e dhomes eshte 24 ° C, dhe ju deshironi nje temperature ne 22 ° C te cilen e rregulloni me ane te pultit. Per te ulur tenperaturen Kondicioneri nderpret pjesen e ngrohjes dhe fillon te ventiloje ajer ne dhome deri sa temperatura te ulet ne 22 ° C

Shembulli 2

Temperatura ne dhome eshte 24 ° C dhe ju deshironi ta ngrohni ne 26 ° C.  Per te ngrohur ambientin Pajisja do te aktivizoje pjesen e ngrohjes dhe do te filloje qarkullimin e ajrit ne dhome. Sapo temperatura e dhomes te shkoje 26 ° C Kondicioneri do te stakoje pjesen e ngrohjes per te kursyer energji, Ngrohja do te ri-aktivizohet vetem kur te bjeri temperatura perseri poshte 26 ° C.

Ventilimi do te vazhdoje per rreth 30 sekonda pas fikjes se kondicionerit per te ruajtur pllaken qeramike nga nxehja.

Kondicioneri portativ eshte projektur per tu montuar ne mur. Gjithsesi ju mund ta vendosni edhe ne pozicione te tjera pa e fiksuar ne mur , boll qe te kete hapesire te lire per qarkullimin e ajrit. Brenda ne kuti do te gjeni edhe vidat per montimin e pajisjes ne mur, dhe manualin e montimit.

 

Pse kondicioner portativ?

Kondicioneri portativ eshte zgjidhja me e mire per te patur nje ambient ne temperature konstante, i krijuar per ambiente te vogla te cilat i ngroh me shpejt dhe ambiente mesatare duke mos lejuar tharjen e ajrit apo mjegullimin e syze nga ajri i teper i ngrohte ne qarkullim, mundeson nje klime neutrale per te mos lejuar te ftohtin e tepert, mund te vendoset ne dhomen e gjumi dhe nuk rendon qarkullimin e ajrit gjate nates.

Te qenit portativ ndihmon me montimin dhe pershtatjen ne cdo vend ku mund te levizni kryesisht ne pushime dimerore apo verore, lehtesisht i pershtatshem me permasat e bagazhit te automjetit tuaj.

 


Po ne vere mund te perdoret kondicioneri portativ?

 

Vera stina qe na ve ne prove, e kur me shume se ne vere nje ambient i fresket i garantuar.

 

Zyra juaj mund te kete nevoje per nje freski ekstra gjate diteve shume te nxehta te veres, momenti qe ke aq shume dokumenta per te sistemuar ,aq dosje per te hapur e mbyllur , ambientin e zyres tuaj e mbulon me freskine e nevojshme dhe arrin deri ne 22 grad celcius pa e veshtiresuar performancen e kondicinerit pa rrezikuar nga temperatura teper e fresket e cila eshte e demshme ne te njejten kohe per muskujt dhe per ftohjen.

Nje kondicioner i cili eshte teper i thjeshte dhe praktik ne perdorim.

Kondicioner First Austria ne Tirane gjendet ne Dyqan Taxi ne cdo sezon dhe ne cdo kohe sipas kerkesave tuaja, nje telefonat larg dhe porosia ju vjen nga 1 ore dhe maksimumi 24 ore ne Tirane.

 • Gjithashtu ne paketim do te gjeni pultin per te komanduar temperaturen e ambientit tuaj

 


Keshilla dhe sugjerime:

Do te keshillonim te mos perdoret ne vende kur dielli eshte perball dhe ambienti ku mund te jete i rrethuar nga te katerta anet nga ngrohtesia e diellit, sepse nuk do te lejonte te arrinte temperaturen e fresket te preferuar, do ti ulej performanca dhe do veshtiresonte punen per te mbajtur nje temperature konstante sipas kerkeses suaj.

Per ta pastruar nuk duhet te futet ne uje te rrjedhshem, mjafton nje cope e bute duke e sprucuar me solucionet perkatese pastrojme pjesen e jashtme dhe pjeset e brendshme aq sa eshte e dukshme dhe e arritshme me dore, pjeset e brenshme nuk i prekim, filtrat mund te hiqen te pastrohen i vendosim ne vend te thate dhe me diell deri sa te thahen plotesisht, e me pas i vendosim serish ne vendin e tyre.

Kondicioneri Tirane, First Austria pa tuba eshte miqesor per nevojat tuaja.


First Austria Shqiperi Albania
Kondicioner ne shitje portabel pa tuba | First Austria Shqiperi Online ne |  Dyqan Taxi Tirane ALBANIA

Porosit tani dhe paguaj ne dorezim ne cmimin me te mire ne Shqiperi
Garancia 6 muaj per te gjitha problemet e fabrikimit

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Gjendja

Lloji

Kondicioner

Ngjyra

,

Be the first to review “Kondicioner per shitje Portativ pa tuba First Austria Tirane”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kondicioner First Austria ne oferte 5571-8 RE Dyqan Taxi Kondicioneri pa tuba

Kondicioner per shitje Portativ pa tuba First Austria Tirane

8,290 L11,900 L (-30%)

Shto ne Shporte