Kondicioner Portativ First Austria ne shitje Tirane

7,900 L

Ka stok

  • Kondicioner ideal per t’u vendosur ne mur.
  • I lehte dhe shume praktik ne perdorim.
  • Me dy nivele ngrohjeje.
  • Perfekt per zyra, sallon, shtepi, dyqan etj.
KODI: kondicioner-first-austria-5571-1 Kategori: , Etiketime: , ,

KONDICIONER PORTATIV NE SHITJE

Kondicioner Portativ First Austria ne shitje ne | Cmimi me i mire | Dyqan Taxi Tirane | Ngrohese elektrike murale | Me jonizim

Deshironi nje pajisje cilesore qe do t’ju ngroh shpejte ne dimer dhe pa konsum ?
Marka e pare per Kondicioner First Austria e cila e ofron kete mundesi.
Permes materialit qeramik PTC.
E cila lejon ngrohjen gjate dimrit ne menyre efikase dhe pa thare ajrin .

KONDICIONER ME ELEMENT TE NGROHJES QERAMIKE

Kontrolli ne distance siguron funksionim te lehte dhe te sigurte me kete | Kondicioner ne Shitje |
Pajisja funksionon ne baze te elementeve te ngrohjes qeramike.
E cila ju lejon te arrini shpejte nxehtesi te qendrueshme.
Ajri shperndahet ne menyre te barabarte ne te gjithe dhomen.

 Kondicioner portativ per shitje online – E gjeni ne oferte Dyqan Taxi Tirane 

Kondicioner Inverter Cmimi First Austria Dyqan Taxi
Karakteristika | Kondicioner i mire ne tirane

Elemente Qeramike per ngrohje PTC.
Efikasitet i larte i ngrohjes
Ngroh cdo ambjent deri ne maksimum pa zhurme, pa ere, pa ndotje e pa flake
Nuk e demton oksigjenin | Nuk e than ajrin | Swing per ajrin |

KONDICIONER PORTATIV PA TUBA

Vendosja e oreve te funksionimit fale kohematesit, ju mund ta gradoni lehtesisht nepermjet telekomandes dhe do te flini te qete.
Ju mund ta montoni ate ne mur ose ta vendosni ne ndonje siperfaqe te sheshte apo ne cdo lloj muri qe nuk pengon dhe mund te lejoje daljen e ajrit lirshem.

Funksionon si nje kondicioner normal | Nuk ka nevoje per te hapur vrima ne mur.
Perdja e ajrit krijon ne menyre te perkryer nje barriere midis vendeve më të ndryshme në temperaturë.
Ne vere mbron nga insektet, pluhuri dhe ndotesit e tjere te ajrit.
Ne dimer pranadalon hyrjen e ajrit te ftohte ne dhome, duke zvogeluar nxehtesine dhe humbjet e energjise.

ngrohese murale me jonizimMund te perdoret si nje kondicioner ideal per restorante, kafe, zyra ose ne shtepi

Ngrohës qeramike i ventilatorit në mur me telekomandë dhe vendosje te temperaturës prej 10-49 ° C për një ambjent të këndshem dhe të ngrohtë ku mund te qendroni qetesisht. Funksionim manual me 2 cilësime të nxehtësisë dhe një funksion të ajrit të ftohtë. 

Ngrohësi qeramik PTC i qëndrueshëm dhe efektiv siguron ngrohje efektive dhe të shpejtë me mbrojtje nga mbinxehja për sigurinë dhe kursimin e energjisë ne ekranin e tij LED.

Ideal per dhomen tuaj te gjumit, sallonin, zyre etj.

Funksioni i programit të javës: Ngrohësja qeramike në mur mund të ndizet dhe fiket automatikisht për çdo ditë të javës deri në 6x, p.sh nga e hëna deri të premten nga ora 06:00 deri në 07:00 dhe të shtunën, dhe të dielën nga ora 08:00 deri në 09: 00.

Ngrohësi i ventilatorit zbulon një dritare të hapur dhe pastaj fiket automatikisht Funksioni i kohëmatësit: Kohëmatësi mund të ndezë ose çaktivizojë automatikisht ngrohësin e murit pas 1-12 orësh 2000W. 

Kondicioner Portativ | Ngrohese murale

Mund te montohet ne mur.
Dimensionet  61*21*12cm
2 nivele ngrohje ideale sipas deshires suaj.
luhajtej automatike
Model i aplikimit te ajrit te ftohte, te ngrohte ose te nxehte
Ekran LCD
Kohemates | Kontroll temperature
Ideal per ditet e ftohta te dimrit.
Praktik dhe i lehte ne perdorim.

ngrohese elektrike murale

NGROHESE ELEKTRIKE MURALE | Me jonizim

Nëse keni nevojë për një kondicioner të vogël ajri, i cili është i pajisur me të gjitha funksionet e nevojshme dhe kryen funksionin e një ngrohës, ky kondicioner. Model First Austria 5571-1 është një pajisje që është ideale për dhoma të vogla të tilla si kioska, zyre, etj.

Avantazhi i tij është funksionaliteti i madh dhe kursimi i energjisë. Ka një veçori që fik pajisjen kur hapet dritarja. Mund të programohet gjithashtu për çdo ditë të javës dhe në çdo kohë për të mbajtur vendin tuaj të punës të ngrohtë para se të hyni në të. Si të përdorim kondicioneret e ajrit, KUR dhe PSE?

Pajisjet e këtij lloji janë veçanërisht të dobishme në dimër në dhomat te cilat jane te ftohta dhe dielli nuk kap, dmth dyqanet, zyrat shtepite, ku ka një frekuencë të lartë të hapjes së derës.

Kondicioneri kursen në ngrohje sepse bllokon largimin e ajrit të ngrohtë nga jashtë dhe fluksin e të ftohtit brenda.Mund të përdoret si një mjet i ngrohjes kryesore për ngrohjen e hapësirës, ​​ose si një ngrohës shtesë në një mot shumë të ftohtë.

Zgjidhjet inteligjente rregullojnë konsumin e energjisë në varësi të temperaturës, e cila kursen energji elektrike.

KONDICIONER PORTATIV FIRST AUSTRIA

Kondicioner Portativ ne dyqan Taxi cmimi Online per shitje ne cmim te lire

Kjo pajisje ofron siguri te plote ne funksionim dhe nje shpejtesi e cilesi te larte. Ngrohese murale me jonizim ideale per dimrin e ftohte.

Kondicioner ne shitje Tirane | Cmimi me i mire nga First Austria 

Parametrat Teknik | Ngrohese elektrike murale

Marka: First Austria
Lloji i Montimit: Horizontal
Fuqia Maksimale: 2.0kW
Furnizmi me energji elektrike: 220V
Frekuenca: 50Hz
Niveli i zhurmes: 60.0db
Menyra e Ftohjes
Permasat
Gjeresia: 61.0mm
Gjatesia: 21.0mm
Lartesia: 12.0mm
Timer: Po 1-8 ore ne program
Kondicioner portativ First Austria:         Ngrohes Ajri me Peshe 3.32kg

Kthen jonet ne nxehtesi duke kursyer dhe duke mos thare ajrin për të krijuar nje ambient te ngrohtë sa më natyral.

Blerje online te sigurta ne Shqiperi mund ti realizoni vetem ne | Dyqan Taxi
Kondicioner Portativ | Per porosi online kontaktoni ne numrin e telefonit | 0682141111 | Ngrohese murale me jonizim

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Gjendja

Lloji

Kondicioner

Be the first to review “Kondicioner Portativ First Austria ne shitje Tirane”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kondicioner Portativ ne dyqan Taxi Online per shitje ne cmim te lire

Kondicioner Portativ First Austria ne shitje Tirane