Kalorifer per Ngrohje Elektrik Fuego me 11 ndarje per shtepi

8,990 L

Ka stok

  • Ngrohje e shpejte e shtepise.
  • Mbushje me vaj per te ruajtur temperaturen.
  • Cilesia e larte FUEGO.
  • Fuqia 2500 watt.
  • Rrota per levizje te lehte.
KODI: kalorifer-fuego-oh52-11fw Kategori: , Etiketime: ,

KALORIFER PER NGROHJE FUEGO

Kalorifer Elektrik per Ngrohje me 11 Ndarje | Marka Fuego

Po vjen dimri, mos ki frikë Ky kalorifer i mrekullueshem është gjithmonë pranë jush. Ky ngrohës i radiatorit elektrik do të ngrohë hapësirën duke ngrohur vajin special brenda për të ngritur temperaturën.

Për më tepër, ky ngrohës i mbushur me vaj është i qëndrueshëm dhe i aftë të trajtojë ambiente të ashpra. Nuk ka nevojë të zëvendësohet vaji dhe veshja është bërë prej çeliku të ngurtë.

KALORIFERI FUEGO PER NGROHJE TE SHPEJTE

  • Ky kalorifer per ngrohje është padyshim zero shqetësim. Nuk ka asnje zhurme gjate funksionimit te tij.
  • Ai kryen ne qetesi qellimin e tij. Ndihet sikur ngroheni nga një përqafim të ëmbël dhe jo nga nje kalorifer me vaj.
  • Që nga madhësia e tij e vogël, mund ta vendosni në hapësira të ngushta si korridori, ose dhoma te vogla etj.
  • Me tiparet e këtij ngrohësi portativ, do të përjetoni ngrohje komode dhe të qetë gjithmone me sa më shumë komoditet.

NGROHJE E SHPEJTE 

Ngrohësi ynë i vogël i vajit është i vëmendshëm për te realizuar qellimin e tij ashtu si duhet. Nevoja për ngrohtësi ndryshon nga njerëz të ndryshëm.

Ky ngrohës i vogël mund të përmbushë njerëzit që duan më shumë ngrohtësi dhe të shmangin mbinxehjen e të tjerëve. Mund ta vendosni ne sallonin tuaj dhe të shijoni ngrohtësinë e përshtatur.

Për më tepër, që nga funksionimi i saj i qetë, ai kurrë nuk do t’ju shqetësojë ju ose antaret e tjere te familjes. Prandaj, ky kalorifer jo vetëm që i përshtatet shtëpisë tuaj, por edhe vendit ku ju mund te jeni duke punuar.

Kalorifer Elektrik me vaj per Ngrohje | Fuego

Specifikimet Teknike 

Marka: Fuego
Modeli: OH52-11FW
Fuqia: 2500W
Me rrota: Po


Blerje online te sigurta vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ngrohese

Be the first to review “Kalorifer per Ngrohje Elektrik Fuego me 11 ndarje per shtepi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kalorifer fuego me ngrohje elektrik 11 ndarje

Kalorifer per Ngrohje Elektrik Fuego me 11 ndarje per shtepi