Selfie Stick IPhoto 360 Grade Smart rotation

2,500 L

Ka stok

Gjatesi e pershtatshme , me nje dizajn miqesor
Rrotullim automatik 360 grade
Shkop Selfie me material te doreza te bute qe e ben me te pershtatshem dhe praktik .
Tani mund te realizoni vet ju me kete shkop Selfie fotot qe ju deshironi .

KODI: 4717535461195 Kategori: , Etiketime: , ,

360 GRADE SHKOP SELFIE

Selfie Stick IPhoto 360 grade | Shkop Selfie | Porosit Online ne Dyqan Taxi

Gjithcka qe ju duhet per selfie fantastike . Selfie Stick , lidheni me smartphone-in tuaj dhe nepermjet butonave ne dorezen e tij mund te shkrepni selfie te mrekullueshme .
Gjatesi e pershtatshme , me nje dizajn miqesor
Rrotullim automatik 360 grade
Shkop Selfie me material te doreza te bute qe e ben me te pershtatshem dhe praktik .
Tani mund te realizoni vet ju me kete shkop Selfie fotot qe ju deshironi .


Zgjidh me mire & me lire Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Selfie Stick

Be the first to review “Selfie Stick IPhoto 360 Grade Smart rotation”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Selfie Stick Shkop Selfie Dyqan Taxi selfie shkop 360 grade

Selfie Stick IPhoto 360 Grade Smart rotation