HOCO W2 Headphones | Premium Product

4,900 L

Ka stok

Bassi qe degjon vete artisti kur regjistron kengen .
Bateri te karikuara deri ne 20 ore .

KODI: 6957531038948 Kategori: , , Etiketime: , ,

KUFJE HOCO W2

HOCO W2 Headphones | Kufje me Bluetooth | Dyqan Taxi

Kufje me bluetooth Hoco W2 Dyqan Taxi Fier

Nderkohe qe jeni duke shijuar muziken ,mund te merreni dhe me dicka tjeter pa i pasur duart e ngarkuara . HOCO W2 Headphones qe kane altoparlant  qe prodhojne bas te forte te njejtin bas qe degjon nje artist.

Jane projektuar per pershtatje optimale permbajne mbajtesen e rregullueshme te kokes per te siguruar nje pershtatje te mire per te gjithe perdoruesit. Kufjet ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin. Altoparlantet e akorduar te kto kufje  prodhojne frekuenca ultra te uleta per te krijuar tingull unik. Mbulesat e veshit ofrojne komoditet te madh per seanca te gjata degjimi .

Bateria : karikuar deri 20 ore. HOCO Headphones perdorini gjate gjithe dites . Materiali me peshe te lehte i bene kto Headphones te pershtatshme per veshet tuaj

 


KUFJE HOCO W2 | ME BLUETOOTH


Porosit online ne menyre te sigurte pa karte krediti


DYQAN TAXI | TIRANE

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “HOCO W2 Headphones | Premium Product”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hoco W2 Headphones Dyqan Taxi

HOCO W2 Headphones | Premium Product