Tastiere kompjuteri dhe tv box me Wireless 2.4G

990 L1,790 L (-45%)

Ka stok

92 Taste, 2.4GHz Wireless Keyboard.
Funksione te pershtatshme
Ndertuar ne nje material te nje kualiteti te larte.
Tastier me bateri te rikarikueshme Li-ion e cila zgjat per nje kohe te gjate.

TASTIERE WIRELESS 2.4G | PULT ANDROID BOX

Tastiere Kompjuteri Wireless | Tastier Shqip

Tastier Kompjuteri Mini Multifunksionale

Kombinim TouchPad, LED me prapavije me pershtates USB.
Tastjere kompjuteri e cila mbeshtet funksionet me shume gishta, nje klik te vetem me gisht si funksionin e majte te miut. Klik me dy gishta si funksionin e djathte te miut. Zvarrit gishtin e dyfishte si ekranin qe perseritet. Tastiere inteligjente me ndjeshmeri te larte eshte vertete gjithcka qe ju duhet per te punuar dhe per lojerat tuaja. Nuk eshte e nevojshme te shperqendroheni ne kerkim te mausit kur syte tuaj jane mbi ekran. Tashme gjithcka shfaqet para jus ne nje tastier te vetme.

Forme inovative

TastierePortative, elegante e perkryer per PC, iPad, Android TV Box, Google TV Box, Xbox360, PS3, HTPC, IPTV.

Pergjithesisht kjo tastjere pershtatet mire ne Televizoret inteligjente vecanerisht ata te markes Samsung. Kombinimi ideal i miut dhe tastieres ne nje produkt te vetem.

Forme perfekte per te komanduar PC, Android TV , Google TV , Xbox 360, ,etj
Pajisja fiket vete kur bateria bie ne nivel kritik.

Nje tastier wireless universale per te gjitha pajisjet.
Ndryshoni rreshqitjet dhe opsionet e ekranit.

Shkruani ne ekran, theksoni fjalet dhe objektet thjeshte duke perdorur kete mini tastiere dhe miun me Touch Pad.

 Tastiere Wireless kompjuteri | TELEKOMANDE RII

E lehte per tu perdorur | Lidhet me wifi dhe automatikisht zevendeson tastieren per cfaredolloj pajisje. Komandimi i anddroid Tv box me kete pajisje do te jete gjeja me e thjeshte ne bote. Trackpad per te levizur mouse me prekjen e gishtit tuaj. Dy butona te integruar ne pajisje per te komanduar levizjet majtas dhe djathtas. Tastiera ka butona shume te lehte per tu klikuar per nje eksperience sa me te bukur. Ndricim me led i integruar per tu perdorur edhe ne ambiente me pak drite. Eshte nje Tastiere Kompjuteri , laptopi, Android Tv Box etj. Perdorimi i kesaj tastiere nuk ka kufizime. Mund te perdoret ne cdo pajisje qe suporton lidhje pa kabell wireless. Bateri e rikarikueshme e integruar . Nuk keni nevoje per te blere bateri te reja sa here qe shkarkohen. Vendose ne prize dhe per pak kohe pajisja do te jete gati per perdorim.

Tastiere Wireless | Tastier Shqip kompjuteri

Tastiera me Wireless Wifi per kompiuter Android Tv Box

TASTIERE ME WIRELESS
Specifikat

92 Taste, 2.4GHz Wireless Keyboard.
Funksione te pershtatshme
Ndertuar ne nje material te nje kualiteti te larte.
Tastier me bateri te rikarikueshme Li-ion e cila zgjat per nje kohe te gjate.

Komando Android Tv Box Wireless | DYQAN TAXI

Be the first to review “Tastiere kompjuteri dhe tv box me Wireless 2.4G”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere kompjuteri tastiere pc laptop tastier wireless per komjuter

Tastiere kompjuteri dhe tv box me Wireless 2.4G

990 L1,790 L (-45%)

Shto ne Shporte