Gemei Hair Dryer Price | Professional | Bli Online

1,590 L

Ka stok

3 nivele te temperatures.

Filter ne hyrje.

Fuqia 1200W.

Doreze qe perthyhet.

Mbajtese per ta varur.

KODI: 6957952217564 Kategori: , Etiketime: , , , , ,

GEMEI 1756 PROFESSIONAL HAIR DRYER

Gemei Professional Hair Dryer Price ne Dyqan Taxi

Tharese flokesh Gemei 1756 Dyqan Taxi Online Shop

Thajini flokët e lagur të thatë në mënyrë efektive me tharëse flokësh Gemei GM-1756 që përmban dy cilësime të nxehtësisë. Ju mund të thani seksione të ndryshme të flokëve sipas dëshirës me ndihmën e hundës së saj styling. Kjo tharëse kompakte mund të transportohet lehtësisht në çantën tuaj për shkak të modelit të saj të lehtë. Duke shfaqur një funksion të qetë, kjo tharëse flokësh portative i thith flokët tuaj pa i bërë ato të elektrizuara. Dizajn i palosshëm dhe 2 nivele shpejtesie.

Gemei Professional Hair Dryer | Price

Karakteristika

-Kjo tharese flokesh ka nje dizajn kompakt dhe eshte  e lehte per tu perdorur nga e gjithe familja juaj .
-Gjithashtu eshte mjaft e vogel per ta ruajtur pothuajse kudo pasi ka nje mbajtese per pershtatje me te mire .
-Aksesore shtese ka koken stiluese e cila e perqendron ajrin ne daljen e saj te ngushte .
-Kablloja e saj eshte shume fleksibilitet ne perdorim pasi nuk ngaterrohet lehte .
-Kjo tharese 1000 W krijon nivelin optimal te rrjedhjes se ajrit per rezultate optimale cdo dite.

Specifikat | Gemei Hair Dryer Price 

1000 vat fuqi të tharjes
2 Cilësimet e shpejtësisë
Goditje e nxehtë e pavarur
Mbrojtje nga mbinxehja.
Praktike, prefekte për tu marrë kudo;
Vendosja me shumë shpejtësi dhe shumë nxehtësi, rregulloni sipas preferencës tuaj;
Grykë përqendrimi stilimi, efikasitet më shumë kohë për të tharë flokët;
Për jetë të lehtë dhe më të mirë
Teknologji e vazhdueshme dhe 2 shpejtësi për të përputhur nevojën tuaj të tharjes
Dizajn i shkëlqyeshëm
Dorezë e palosshme | Gemei Dryer Price


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Gemei Hair Dryer Price | Professional | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tharese Flokesh Gemei 1756 professional hair dryer price

Gemei Hair Dryer Price | Professional | Bli Online