Jastek portativ per hekurosje | Iron Express

1,390 L

Ka stok

Permasat: 85*52cm
Mbron nga nxehtesia dhe lageshtia

KODI: mbulese-portative-per-hekurosje Kategori: , Etiketime: , , ,

JASTEK PORTATIV PER HEKUROSJE

Jastek portativ per hekurosje | Iron Express | Hekur | Blerje online ne Dyqan Taxi |

Iron Express.

Harrojini tavolinat e medha te hekurosjes.
Tani mund te hekurosni lehte dhe kudo me kete jastek portativ me cilesi te larte.
I mbushur me tegela dhe teper rezistent ndaj nxehtesise. Ideal per te kthyer cdo siperfaqe te pershtatshme per hekurosje.
Siperfaqja e madhe eshte e shkelqyer per te gjitha llojet e pelhurave qe do te hekurosni, te medha apo te vogla.

jastek portativ per hekurosje ne dyqan taxi

Harrojini bordet e medha dhe te rende per t’u levizur te hekurosjes. Tani mund te hekurosni lehte kudo me kete jastek rezistent ndaj nxehtesise. Siperfaqja e madhe qe ai vendos ne dispozicion per ju eshte e shkelqyeshme per te gjitha llojet e nevojave per hekurosje, te medha apo te vogla. Materiali i saj mbron siperfaqet nga avulli dhe lengjet ndersa mbeshtetja pa rreshqitje mban ne vend jastekun.

Me shtresa mbrojtese nga lageshtira dhe avulli, ndersa mbeshtetja pa rreshqitje mban ne vend jastekun.
Ky jastek i levizshem i hekurosjes eshte i shkelqyeshem per shtepi, fjetje dhe udhetime.

Jastek Portativ Iron Express

jastek portativ per hekurosje

SPECIFIKAT

Permasa : 85*52cm
Mbron nga nxehtesia dhe lageshtia qe cliron cdo hekur.

E lehte per tu ruajtur

Cilesi e larte


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbulesa

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Anton Gega

    Me pelqen.shume praktike ne perdorim.Komode.Zen pak vend ne ruajtje.

Main Menu

Mbulese portative Iron Express per hekurosje dyqan taxi hekur porosi online

Jastek portativ per hekurosje | Iron Express