Hekur First Austria FA-5628-8 | Hekur me Avull

4,200 L

Ka stok

Ka tregues te nivelit maksimal te ujit dhe te temperatures.

Hekurosje vertikale me avull nxjerrje.

Furçe per avull.

Hekur me avull te vazhdueshëm per 6-15 min.

Materiali Qeramike

Fuqia: 2300 W.

 

 

KODI: first-austria-5628-8 Kategori: , Etiketime: ,

HEKUR PER RROBAT FIRST AUSTRIA

Hekur First Austria | Me Avull | Hekurosje e shpejte | Bli Online | Dyqan Taxi

Hekur me avull per te hequr dhe rrudhat me te veshtira .Per heqjen e rrudhave me te veshtira, sasia e rrjedhes se avullit arrin deri ne 45 g/min per rezultatet ideale te hekurosjes. Prodhimi i vazhdueshem i avullit  ju jep sasine ideale te avullit per te hequr ne menyre efikase te gjitha rrudhat. Funksioni i hekurosjes vertikal eshte shume i pershtatshem per te hequr rrudhat ne veshje te varura, xhaketa apo pelhura delikate. Ka një funksion qe sperkat paraprakisht pelhurat per t’ju ndihmuar te hiqni rrudhat e veshtira.

Ka tregues te nivelit maksimal te ujit dhe te temperatures.

HEKURI PER RROBAT FIRST AUSTRIA

Hekur me avull First Austria Dyqan Taxi

Hekurosje vertikale me avull 

Furçe per avull.

Hekurosje me avull te vazhdueshëm per 6-15 min.

Materiali Qeramike

Fuqia: 2300 W.

Hekuri First Austria

Bli online ne | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur First Austria FA-5628-8 | Hekur me Avull”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hekur First Austria Dyqan Taxi Porosit online

Hekur First Austria FA-5628-8 | Hekur me Avull