Berese Buke Heinner Hausberg per shtepi | Bread Maker

9,900 L12,900 L (-23%)

Ka stok

Pajisje per berjen e bukes
Berese buke shume cilesore me 12 programe gatimi.
Koha e mbajtjes se ngrohte: 60 minuta .
Veshje e brendshme kunder ngjitjes.
Sasia 750 – 900g

KODI: berese-buke-hausberg Kategori: , , Etiketime: , , , ,

BERESE BUKE HEINNER HAUSBERG BM-950

Berese Buke Heinner HausBerg BM-950 per te bere buken ne shtepi vete  | Shitje Online ne Dyqan Taxi 

Shume njejrez preferojne te bejne vet buken e tyre ne shtepi per arsye te ndryshme. Disa ndoshta nuk pelqejne shijen e bukes te blere ne dyqan dhe disa te tjere kane preferenca te tjera per ingridientet e saj.

Perfitoni shijen e gatimit ne shtepi, hidhni te gjithe ingredientet dhe ne pak minuta do te keni buke te gatuar dhe te pjekur.
Kjo berese buke pergatite buken dhe shume gatime te tjera si brumin per pica dhe makarona, embelesira,recel etj. Buke e fresket vetem ne disa hapa!

HEINNER BM 950 | BERESE BUKE AUTOMATIKE

Si perdoret makina e bukes | Makine per buke HeinnerMakineri berese buke ne shtepi per buken e ngrohte
Kjo paisje per buke ka programe automatike per krijimin e llojeve te ndryshme te bukes. Hedhim miellin dhe perberesit e tjere si kripe sheqer dhe vaj dhe zgjedhim programin. Kjo makineri buke do te na dhuroje buken e deshiruar gati te pjekur gjithe arome ne fund te procesit.

Eshte menyra me e mire si te besh buke ne shtepi

Gjithcka eshte automatike, vendosni brenda perberesit tuaj, zgjidhni programin e gatimit dhe beresja e bukes punon per ju, nga perzierja deri ne pjekje. Kontrolli eshte ne duart tuaja.

Nje panel kontrolli me butona e ben pjekjen e brumit me te nje kenaqesi per t’u perdorur. Dhe nese jeni ne fillimit tuaja ne kuzhine kjo pajisje kuzhine do i lehtesoje gjerat per ju. Brumatrice per buke te fresket nga Heinner Hausberg.

HAUSBERG BREAD MAKER | HIGH QUALITY

Eshte nje makineri per buke e cila nuk ka nevoje per monitorim apo nderhyrjen tuaj. Kjo berse buke eshte nje brumatrice per shtepi dhe ju lehteson procesin apo ju eliminon vajtjen ne furre per te bler.  nje pjekse buke dhe perzierse e brumit, te dyja ne nje.

Kjo pajisje per buke nuk eshte thjesht nje berese brumi por nje makineri per berjen e bukes automatike.

Berja e bukes ne shtepi kursen kohe dhe para pasi cmimet jane perhere ne rritje. Makinerite e pjekjes se bukes ofrojne shumellojshmeri pjekje brumi pa qene nevoja qe ju te blini embelsira, pica etj. Ju mjaft mire me kete brumatrice i pergatisni vet ne shtepi

PERGATITJA E BUKES – BERESE BUKE HEINNER

Mbikqyrni cdo gje me panelin e gjere te ekranit qe tregon qarte parametrat dhe kohen. Mjaft e lehte per t’u perdorur dhe pastruar. Kjo pajisje kuzhine ju kursen kohe dhe ju dhuron shijen e aromes se bukes ne pjekur ne shtepi.
Rezultati do te shijoj direkt ne momentin kur ju do te ndjeni aromen e bukes se ngrohte. Nje buke e pjekur ne menyre te njetrajteshme dhe perberese te shendetshem.

BERESE BUKE NE SHTEPI | HEINNER | SHITJE ONLINE

Brumatrice berese buke Dyqan Taxi Elektroshtepiake te vogla

Kjo brumatrice per pergatitjen e bukes ju mundeson te pergatisini buke sipas deshires suaj. Me kore te bute, te mesme apo te zeze te forte, kjo varet nga preferencat tuaja.

Pergatitja e brumit per embelsira, buke dhe gatime te tjera nuk ka qene asnjehre me e lehte se kaq.

Sa here keni patur pamundesi per te shkuar ne furre apo keni pare qe buka nuk eshte me e fresket ?
Me kete pajisje per berjen e bukes nuk do te keni me probleme apo shqetesime te tilla.

Programoni buken me kete beres buke cilesor.

Hausberg ju ofron nje makine per berjen e bukes me 12 programe te ndryshme. Me te mund te pergatisni edhe pasta, embelsira apo ushqime te tjera. Berese buke shtepie automatike e cilesise se larte..

Tani nuk keni arsye pse te mbani rradhe te furra e bukes. Do te keni buke te fresket gjithmone ne shtepine tuaj sa here te deshironi. HEINNER BREAD MACHINES | DYQANTAXI
Ë
shtë më e lehtë sesa buka e zënë me dorë . Me kete makine buke nuk keni nevoje për të kryer pjekje në furrë. Procesi i pjekjes fillon automatikusht duke e lënë më parë brumin të fryhet pak. Do të keni nje bukë të freskët pa asnjë ndërhyrje.

CILESI E LARTE HEINNER

Materialet e perdoruara ne kete makine buke jane teper cilesore te afta per te duruar temperaturat e larta gjate pjekjes. Nxehtesia nuk do te depertoje ne pjesen e jashtme te saj.
Material kundra ngjitjes per nje pastrim me te lehte.

Makinë Berese buke shtepie Heinner BM-950 | Bread Maker

Me ndihmën e makinës së bukës Heinner Bread Express, do t keni një ushqim të shëndetshëm në shtëpinë tuaj. Nuk ka nevojë të humbni kohë në dyqane duke kërkuar produktin që plotëson kërkesat tuaja. Krijoni bukën e dëshiruar pa aditivë sintetikë. Tani ju mund të përgatitni vetë bukë, tortë ose ndonjë ëmbëlsirë tjetër sipas dëshirës suaj..

Berese buke Hausberg Heinner | Beni buken ne kushte shtepie me miell dhe perberes organik.

Masa paraprake:

  • – Sigurohuni që pajisja të përdoret në një vend të sheshtë me sipërfaqe të drejtë dhe e qëndrueshme;
  • – Të jeni veçanërisht të kujdesshëm kur lëviz pajisjen me përmbajtje të nxehtë
  • – Përdorimi i aksesorëve që nuk rekomandohen nga prodhuesi mund të dëmtojë makinën e bukës
  • – Mos e pastroni me një leckë ose me një sfungjer, mos e lani tepsinë, duke përzier tehun, kupën matëse ose lugën në lavastovilje që të ketë nje jetëgjatësi sa më të madhe.

Nese gjate perdorimit nese degjoni zhurme qe makina po stresohet ndodh sepse brumi eshte forcuar me shume sesa duhet. Shtoni pak ujë në brumin e krijuar qe makina te lirohet dhe te funksionoje normalisht. Berese buke Heinner Hausberg

HEINNER 700W, 50Hz, 220-240V
BREAD MAKER | BERESE BUKE NE SHITJE | DYQAN.TAXI
Model: BM-950
Bread Maker, 12 programe, 700W
Kapaciteti: 750-900g
Ngjyra: E Bardhe

Shiko manualin e perdorimit KETU

Nese ju nevojitet nje toaster e gjeni ketu

Dyqan Taxi | Porosi online te Sigurta & me cmimin me te lire ne Treg !

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Gjendja

Lloji

Brumatrice

Be the first to review “Berese Buke Heinner Hausberg per shtepi | Bread Maker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Berese Buke Heinner Hausberg Dyqan Taxi

Berese Buke Heinner Hausberg per shtepi | Bread Maker

9,900 L12,900 L (-23%)

Shto ne Shporte