Toaster 2 Slicer | Bread Toster Review | Bli Online

1,690 L

Ka stok

Mbrojtje nga nxehtesia
Tensioni:
220-240V ~ 50 / 60Hz
Fuqia: 1350W
Kapaciteti: 3,5L
Temperatura: 180-400 ℉ / 80-200
Koha: 0-30 min

KODI: 6975253669950 Kategori: , Etiketime: , ,

2 Slicer Electric Bread Toaster

Toaster Review – Electric Bread Toster Price ne Dyqan Taxi

Tostier bukë me strehë prej çeliku inox, pa permbajtje toksike, i sigurt dhe i shëndetshem.
Jashtëzakonisht i lehtë për tu pastruar, i qëndrueshëm dhe zgjat ne kohe.

6 Opsione per te thekjen e bukes

Kjo do te thotë 6 opsione për të përmbushur preferencat e ndryshme të familjes për pjekje. Ju mund të zgjidhni shkallën e pjekjes midis bukës së pjekur lehtë dhe bukës së freskët sipas dëshirës tuaj. Cdo gje përfundon në çdo kohë per t’u shijuar.

BREAD TOSTER | 2 SLIDE

Shijoni buken e ngrohte ne cdo moment

Tostier që lejon të gjitha llojet e bukës të përdoren me feta me trashësi të ndryshme, ndërkohë duke u siguruar që buka të kete nje pjekje në mënyrë të barabartë nga të dy anet. Ju mund të piqni 2 feta bukë në të njëjtën kohë, duke kursyer kohë dhe përpjekje. Nuk ka pse te qendroni ne pritje derisa buka juaj te jete thekur me merakun se ajo do te digjet. Buka me kete toster do te theket aq sa ju deshironi dhe ne momentin kur te jete gati do te fiket.

Mund te pastroni lehtesisht pjesen mbajtese te bukes.
Pasi ta lani, shpëlajeni mire, thajeni me një leckë dhe lëreni të thahet për disa minuta. Me pas eshte gati per perdorimin e rradhes.
Rekomandohet që ta lexoni manualin e produktit me kujdes përpara se ta përdorni.

Toaster Review | Bread Toster Best Price

toaster bread toster review price

Specifikimet Teknike

Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Fuqia: 1350W
Kapaciteti: 3,5L
Temperatura: 180-400 ℉ / 80-200
Koha: 0-30 min


Blerje Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Tostiere

Be the first to review “Toaster 2 Slicer | Bread Toster Review | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

2 slice electric toaster bread toster review price

Toaster 2 Slicer | Bread Toster Review | Bli Online