Berese Buke First Austria – Brumatrice shtepie ne shitje

11,900 L

Ka stok

 • Brumatrice super cilesore
 • E vetmja me 12 programe gatimi
 • Buke e fresket per 60 minuta
 • Veshje e brendshme kunder ngjitjes.
 • Bersja e vetme e bukes me dy spatula

BERESE BUKE SHTEPIE – BRUMATRICE FIRST AUSTRIA

Berese Buke First Austria Best Bread Maker Machine është një brumatrice super cilesore shtepie dhe prodhim austriak per te patur gjithnje buken te fresket ne tavoline tuaj, tani e gjeni ne shitje online ne DYQANTAXI me nje cmim fantastik. Nje brumatrice shume e mire dhe e preferuar nga te gjithe shqiptaret. E vetmja berese buke me ty spatula per miksimin e brumit. Ndryshe nga brumatricet e tjera kjo brumatrice eshte super cilesore por dhe me nje cmim ekonomik te pranueshem nga te gjitha familjet shqiptare.

BERESJA E BUKES ME DY SPATULAberesja e bukes me dy spatula brumatrice

Nje Berese buke e perbere nga nje motor i fuqishem dhe dy spatula per te perzier dhe miksuar brumin per nje buke te fresket dhe te shijshme.
E vetmja makine buke qe nuk ngec apo te nxehet dhe te ndalet.

Ju duhet vetem te ndiqni manualin dhe te hidhni sasine e duhur te miellit dhe te ujit.

Nese perdorni miell te ndryshem heren e pare krijoni nje recete me sasine e duhur te ujit qe nevojitet,

BERESE BUKE FA 5152


Per nje buke te fresket e te ngrohte ju sugjerojme nje Berese Buke super cilesore.

Brumatrice Cilesore nga First Austria – Cilesi Austriake

Te gjithe jemi kujdesur per te blere buken e fresket dhe cilesore duke kerkuar gjithmone furrat qe bejne buken me te mire. Shpeshhere buka kerkohet e fresket apo pa maja .
Por ne shume raste buka nuk eshte sic e duam. Ne kete rast ju vjen ne ndihme brumatricja e firmes se njohur First Austria. Me program automatik per shume lloje buke. Hidh perberesit, Zgjidh programin dhe buka juaj fillon te pergatitet.
Nese pas procesit buka nuk eshte pjekur sic duhet mund te shtoni programin e pjekjes me disa minuta të tjera.

Në këtë mënyrë dhe bukën e piqni sa të doni ju. Brumatriçe me dy spatula.

Brumatrice First Austria, menyra me e lehte per te bere buken vete – BERESE BUKE SHTEPIE

 1. Prodhues buke me një kapacitet 700 – 1250 gram dhe një fuqi prej 800W.
 2. Ajo bën bukë, bukë pa gluten, ëmbëlsira, pasta e shume te tjera me 12 programet dhe 17 receta në dispozicion.
 3. Planifiko buken per diten e neserme Mund ta planifikoni dhe ta keni gati bukën tuaj kur ta dëshironi.
  Për shembull, ju mund t’i vendosni përbërësit në mbrëmje dhe të zgjoheni në mëngjes me bukë ose tortë të freskët, të nxehtë të pastër dhe aromatik që ju presin tek furra.
 4. Shkallën e pjekjes së kores mund ta rregulloni në 4 nivele.
 5. Tabakaja për pjekjen është jo ngjitëse dhe ka 2 spatula për zierje.
 6. Përveç bukës, mund të bëni ëmbëlsira dhe pasta për makarona, pica ose pite.

FIRST AUSTRIA FA-5152-WI BREAD MAKER 1250G 850W

Si behet buka me kete brumatrice per shtepi ?

 • Berese buke me 12 programe dhe 17 recetabread maker fa 5152 first austria manual review dyqan taxi
 • Programet për recel, bukë pa gluten dhe pica, brumëra e makarona. Berese buke shtepie
 • Rregulloni shkallën e gatimit të kores së bukës në 4 nivele
 • Zgjedhja e madhësisë së bukës (750 – 1000 – 1250 gram)
 • Zgjidhni një kohë vonesë programi deri në 15 orë
 • Tabaka për pjekje jo ngjitëse me dorezë
  2 spatula per perzierjen e brumit
 • Fuqia e pajisjes eshte 850W
 • Ruani programin në rast të ndërprerjes së energjisë për 10 minuta
 • Mban automatikisht bukën e ngrohtë për 60 minuta pas përfundimit të programit.

BERESE BUKE AUTOMATIKE CILESI AUSTRIAKE

Ekran LCD për programim të lehtë të procesit
Dritarja e pjekjes eshte (11,5 x 13 cm)
Butoni startues / fund i programit
Gjatësia e kordonit te pajisjes : 75 cm

DIMENSIONE OPTIMALE PER NE SHTEPI

Dimensionet e kovës për pjekje: 12,5 x 22 x 13 cm
Dimensionet e pajisjes: 26 x 39 x 27 cm

Brumatriçe First Austria | BEST BREAD MAKER

Tani nuk keni me nevoje te shkoni ne furre per te blere buke.
Pajisja ideale per te gjithe qe duan te bejne buken vete apo e duan gjithmone te fresket. Makine per buke te shijshme dhe te fresket.

BUKE SHTEPIE E FRESKET BRUMATRICE | Gati për 15 minuta me pjekse buke në shtëpi

CFARE DUHET TE KENI KUJDES GJATE PROCESIT !

 • Respektoni masat e miellit dhe te ujit sipas instruksioneve
 • Nese po eksperimentoni me receta, kini kujdes qe brumi te mos forcohet shume.
  kjo do te rendoje makinerine ne perzierjen e brumit – shtoni pak uje qe te lirohet procesi
 • Nese degjoni zhurme anormale gjate perzierjes se brumit shikoni nese pajisja eshte renduar si pasoje e forcimit te brumit.
 • Nese nderpritet energjia beresja e bukes do e ruaj procesin më pas deri ne 10 minuta
  pas kesaj kohe duhet rivleresuar gjendja e brumit me sy dhe duhet zgjedhur procesi qe nevojitet
 • Pastroni gjithnje pajsjen gjate perdorimit
 • Mos perdorni luge apo pirun metalike ne pastrimin e pajisjes
 • Mos e ferkoni taven e brendshme me tel enesh pasi kjo ndikon ne demtimin e saj
 • Nese bien mbetje brumi jashte enes se pjekjes largojini ato pasi do krijojne ere te keqe dhe tym
 • Brumatrice per buke cilesore nga FIRST AUSTRIA

BERESE BUKE AUTOMATIKE BREAD MAKERBread maker jam marmelade cake dyqanitaxi

Prodhuesi i bukës është ideal për përgatitjen e bukës ose reçelit të freskët. Përveç programeve për pjekje të bukës, bukëpjekësi mund të përgatisë dhe brumë si brumi i picave. Derdhni përbërësit në enë, zgjidhni programin, rregulloni shkallën e ngjyrosjes së kores, vendosni peshën dhe vendosni 10 orë dhe 30 minuta duke përdorur shigjetat +/-.

Makineri buke ose pjekese buke ideale per buke te shijshme ne cdo moment.

Buk shtepie si asnjehere me pare.

BRUMATRICJA E VETME QE JU NEVOJITET | BRUMATRICE NE SHITJE

Bukë e freskët në disa hapa | First Austria FA-5152-3

Gjithçka është automatike. Vendosni brenda përbërësit e nevojshëm, zgjidh programin e gatimit dhe bërësja e bukës punon për ju, nga përzierja deri në pjekje te bukës. Duke e gatuar buken ne shtepi ju kurseni shpenzime dhe ushqeheni shendetshem.

Nuk ka nevojë për të bërë asgjë tjetër. Buke e shendetshme te cilen do e shoqeroni me ushqime te ndryshme. Ndryshe nga mikseri i bukes qe vetem e pergatit brumin kjo berese buke kryen edhe procesin e pjekjes. Aparat per gatimin e bukes ne shtepine tuaj.

 Berese Buke First Austria | Best Bread Maker Machine | Brumatrice per buken te fresket

Specifikimet Teknike 

 • Enë mbajtese jo e ngjiturbrumatrice first austria 5152 for sale in Albania
 • Fuqia: 800 vat
 • 60 min funksioni i ngrohjes
 • Butoni Start / Stop:
  për të filluar dhe ndalur programet
 • Sasia: 750-1205g
 • 2 goditje me grep dhe 850 vat.
 • Kordoni i rrymës: 0,9 Metër
 • Dimensionet, dritarja e shikimit:
  gjerësia: 10,5 cm gjatësi: 13 cm
 • Dimensionet e enës se përgatitjes:
  gjerësia 12,5 cm gjatësi 22 cm lartësi/13 cm
 • Dimensionet: gjerësia/28cm gjatësi/43cm lartësia/26cm

Kontrolli i gatimit të bukës në ekran

Aparat per buke te shijshme kurdo qe ju deshironi.

 • Per te pasur një bukë më të shijshme brumi do të lihet gati deri ne 3 ore me pare.
 • Nuk është e veshtire ne perdorim. Mjafton ta lini në një vend të pa rreshqitshem.
 • Buka ne shtepi është më e shijshme dhe plot me vlera ushqimi.
 • Nuk do te kete me nevoje qe brumin e t’a rrihni me dorë dhe te lodheni.

Berese buke e lehtë për t’u përdorur dhe për t’u pastruar

Ena e brendshme mund të hiqet dhe nuk ngjit kështu ju mund ta nxirrni bukën lehtësisht. Ju mund te pastroni atë edhe te pjatalarësi sipas nevojës. Mos perdorni gjera metalike pasi mund te gervishtni veshjen e brendshme te enes. Perdorni nje luge druri.

.

BERESE BUKE FIRST AUSTRIA | BRUMATRICE PER BUKEN E FRESKET

BERESE BUKE BRUMATRICE FIRST AUSTRIA NE DYQAN TAXI ONLINE STORE bread maker machine

BREAD MAKER FIRST AUSTRIA | BRUMATRICE NE SHITJE ONLINE

Buka e fresket ne disa hapa. Gjithcka eshte automatike. Vendosni brenda perberesit tuaj, zgjidhni programin e gatimit dhe beresja e bukes punon per ju, nga perzierja deri ne pjekje. Kontrolli ne duart tuaja.

E LEHTE NE PERDORIM

Brumatrice ne shitje online ne Dyqan Taxi shop
Qendroni ne kontroll me panelin e gjere te ekranit qe tregon qarte parametrat dhe kohen. Lehte per tú perdorur dhe pastruar.
Boll me vizitat ne furra buke.

Buka e fresket gati ose mund ta ruani dhe prisni ne feta gati per toaster gjate dites.

Me kete berese Buke prodhuar në vitin 2019 nga First Austria ju do te keni gjithmone buken e fresket kur ta deshironi, Vjen me ekran lcd i cili do ju jap informacionet qe ju duhen.

BRUMATRICE ME DY HELIKA


BRUMATRICE CILESORE SHTEPIE NE SHITJE | BERESE BUKE

Per buke te fresket dhe te kontrolluar sipas deshires | Shitet per pak kohe ne oferte

Paisje per pjekje buke ne shtepi me cilesi te larte dhe cmim fantastik

Programoni buken e freket per 1 orë te caktuar sipas deshires.

Shiko dhe shkarko manualin pdf KETU

Blerje online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Gjendja

Lloji

Brumatrice

Vleresim mesatar

5.00

04
( 4 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

4 Vleresime per kete produkt

 1. 04

  nga Melita

  Duket interesante, po nuk di sa garanci ka? Flm

 2. 04

  nga Ilir

  Mund të na nisni katalogun?

  • nga dyqantaxi

   Manuali eshte brenda ne kuti

 3. 04

  nga Bardhe prendi

  Mua me pelqen shume ky produkt..por fatkeqsish ne kte situate karantimi me duket shtrejt per ta marre..dhe pse e kam te nevojshme..do me pelqente shumeta merrja

  • nga dyqantaxi

   Do ju benim nje ulje me kenaqesi por per momentin nuk ka gjendje

 4. 04

  nga Teuta Qyteza

  Ju lutem, a mund te me dergoni me email nje liber recetash per programet e pajisjes.

Main Menu

Berese Buke First Austria Best Bread Maker Machine Brumatrice cilesore

Berese Buke First Austria - Brumatrice shtepie ne shitje