Berese Buke First Austria | Brumatrice shtepie ne shitje

11,900 L

Ka stok

 • Pajisje per berjen e bukes First Austria FA-5152-3 .
 • Berese buke shume cilesore me 12 programe gatimi.
 • Koha e mbajtjes se ngrohte: 60 minuta .
 • Veshje e brendshme kunder ngjitjes.
 • Dimensionet 45.5 × 31.5 × 31.5 cm

BERESE BUKE – BRUMATRICE FIRST AUSTRIA

Berese Buke First Austria Best Bread Maker Machine | Brumatrice Cilesore Prodhim Austriak per buke te fresket

Per nje buke te fresket e te ngrohte ju sugjerojme nje Berese Buke super cilesore.

Brumatrice Cilesore nga First Austria – Cilesi Austriake

Te gjithe jemi kujdesur per te blere buken e fresket dhe cilesore duke kerkuar gjithmone furrat qe bejne buken me te mire. Shpeshhere buka kerkohet e fresket apo pa maja .
Por ne shume raste buka nuk eshte sic e duam. Ne kete rast ju vjen ne ndihme brumatricja e firmes se njohur First Austria. Me program automatik per shume lloje buke. Hidh perberesit, Zgjidh programin dhe buka juaj fillon te pergatitet.

Brumatrice First Austria, menyra me e lehte per te bere buken vete | BERESE BUKE

 1. Prodhues buke me një kapacitet 700 – 1250 gram dhe një fuqi prej 800W.
 2. Ajo bën bukë, bukë pa gluten, ëmbëlsira, pasta e shume te tjera me 12 programet dhe 17 receta në dispozicion.
 3. Planifiko buken per diten e neserme Mund ta planifikoni dhe ta keni gati bukën tuaj kur ta dëshironi.
  Për shembull, ju mund t’i vendosni përbërësit në mbrëmje dhe të zgjoheni në mëngjes me bukë ose tortë të freskët, të nxehtë dhe aromatik që ju presin tek furra.
 4. Shkallën e pjekjes së kores mund ta rregulloni në 4 nivele.
 5. Tabakaja për pjekjen është jo ngjitëse dhe ka 2 spatula për zierje.
 6. Përveç bukës, mund të bëni ëmbëlsira dhe pasta për makarona, pica ose pite.

Berese buke me 12 programe dhe 17 recetabread maker fa 5152 first austria manual review dyqan taxi
Programet për recel, bukë pa gluten dhe pica, brumëra e makarona
Rregulloni shkallën e gatimit të kores së bukës në 4 nivele
Zgjedhja e madhësisë së bukës (750 – 1000 – 1250 gram)
Zgjidhni një kohë vonesë programi deri në 15 orë
Tabaka për pjekje jo ngjitëse me dorezë
2 spatula per perzierjen e brumit
Fuqia e pajisjes eshte 850W
Ruani programin në rast të ndërprerjes së energjisë për 10 minuta
Mban automatikisht bukën e ngrohtë për 60 minuta pas përfundimit të programit.

BERESE BUKE AUTOMATIKE | CILESI AUSTRIAKE

Ekran LCD për programim të lehtë të procesit
Dritarja e pjekjes eshte (11,5 x 13 cm)
Butoni startues / fund i programit
Gjatësia e kordonit te pajisjes : 75 cm

DIMENSIONE OPTIMALE PER NE SHTEPI

Dimensionet e kovës për pjekje: 12,5 x 22 x 13 cm
Dimensionet e pajisjes: 26 x 39 x 27 cm

Brumatrice First Austria | BEST BREAD MAKER

Tani nuk keni me nevoje te shkoni ne furre per te blere buke.
Pajisja ideale per te gjithe qe duan te bejne buken vete apo e duan gjithmone te fresket

CFARE DUHET TE KENI KUJDES GJATE PROCESIT !

 • Respektoni masat e miellit dhe te ujit sipas instruksioneve
 • Nese po eksperimentoni me receta, kini kujdes qe brumi te mos forcohet shume.
  kjo do te rendoje makinerine ne perzierjen e brumit – shtoni pak uje qe te lirohet procesi
 • Nese degjoni zhurme anormale gjate perzierjes se brumit shikoni nese pajisja eshte renduar si pasoje e forcimit te brumit.
 • Nese nderpritet energjia beresja e bukes do e ruaj procesin deri ne 10 minuta
  pas kesaj kohe duhet rivleresuar gjendja e brumit me sy dhe duhet zgjedhur procesi qe nevojitet
 • Pastroni gjithnje pajsjen gjate perdorimit
 • Mos perdorni luge apo pirun metalike ne pastrimin e pajisjes
 • Mos e ferkoni taven e brendshme me tel enesh pasi kjo ndikon ne demtimin e saj
 • Nese bien mbetje brumi jashte enes se pjekjes largojini ato pasi do krijojne ere te keqe dhe tym

BERESE BUKE AUTOMATIKE | Bread MakerBread maker jam marmelade cake dyqanitaxi

Prodhuesi i bukës është ideal për përgatitjen e bukës ose reçelit të freskët. Përveç programeve për pjekje të bukës, bukëpjekësi mund të përgatisë dhe brumë si brumi i picave. Derdhni përbërësit në enë, zgjidhni programin, rregulloni shkallën e ngjyrosjes së kores, vendosni peshën dhe vendosni 10 orë dhe 30 minuta duke përdorur shigjetat +/-.

Berese buke ideale per familjen tuaj. Pergatisni nje buke ashtu si ju e deshironi, dhe mbi te gjitha te shendetshme.

Brumatricja eshte teper e lehte ne perdorim dhe praktike. Mbajfton te hidhni sasine e duhur te perberesve dhe do te keni nje buke shume te shijshme ne tryezen e familjes suaj

BRUMATRICJA E VETME QE JU NEVOJITET

Bukë e freskët në disa hapa | First Austria FA-5152-3

Gjithçka është automatike. Vendosni brenda përbërësit e nevojshëm, zgjidh programin e gatimit dhe bërësja e bukës punon për ju, nga përzierja deri në pjekje te bukës. Nuk ka nevojë për të bërë asgjë tjetër. Buke e shendetshme te cilen do e shoqeroni me ushqime te ndryshme.

Specifikimet Teknike | Berese Buke | Best Bread Maker Machine | First Austria | Brumatrice per buke te fresket

Enë mbajtese jo e ngjitur
Fuqia: 800 vat
60 min funksioni i ngrohjes
Butoni Start / Stop: për të filluar dhe ndalur programet
Sasia: 750-1205g
2 goditje me grep dhe 850 vat.
Kordoni i rrymës: 0,9 Metër
Dimensionet, dritarja e shikimit: gjerësia: 10,5 cm gjatësi: 13 cm
Dimensionet e enës se përgatitjes: gjerësia/12,5 cm gjatësi/22 cm lartësi/13 cm
Dimensionet: gjerësia/28cm gjatësi/43cm lartësia/26cm

Kontrolli i gatimit të bukës në ekran

Qëndroni në kontroll me panelin e gjerë të ekranit që tregon qartë parametrat dhe kohën e nevojshme te gatimit. Te gjitha detajet do te shfaqen ne ekranin e pajisjes per tju treguar procesin dhe kohen.

Berese buke e lehtë për t’u përdorur dhe për t’u pastruar

Ena e brendshme mund të hiqet dhe nuk ngjit kështu ju mund ta nxirrni bukën lehtësisht. Ju mund te pastroni atë edhe te pjatalarësi sipas nevojës.

.

BERESE BUKE FIRST AUSTRIA | BRUMATRICE PER BUKE TE FRESKET

BERESE BUKE BRUMATRICE FIRST AUSTRIA NE DYQAN TAXI ONLINE STORE bread maker machine

BREAD MAKER FIRST AUSTRIA

Buka e fresket ne disa hapa. Gjithcka eshte automatike. Vendosni brenda perberesit tuaj, zgjidhni programin e gatimit dhe beresja e bukes punon per ju, nga perzierja deri ne pjekje. Kontrolli ne duart tuaja.
Qendroni ne kontroll me panelin e gjere te ekranit qe tregon qarte parametrat dhe kohen. Lehte per tú perdorur dhe pastruar.
Boll me vizitat ne furra buke.

Me kete berese Buke prodhuar në vitin 2019 nga First Austria ju do te keni gjithmone buken e fresket kur ta deshironi, Vjen me ekran lcd i cili do ju jap informacionet qe ju duhen.

BRUMATRICE ME DY HELIKA


Brumatrice Cilesore shtepie ne shitje

Per buke te fresket dhe te kontrolluar sipas deshires | Shitet per pak kohe ne oferte

Shiko dhe shkarko manualin pdf KETU

Blerje online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Gjendja

Lloji

Brumatrice

Vleresim mesatar

5.00

04
( 4 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

4 Vleresime per kete produkt

 1. 04

  nga Melita

  Duket interesante, po nuk di sa garanci ka? Flm

 2. 04

  nga Ilir

  Mund të na nisni katalogun?

  • nga dyqantaxi

   Manuali eshte brenda ne kuti

 3. 04

  nga Bardhe prendi

  Mua me pelqen shume ky produkt..por fatkeqsish ne kte situate karantimi me duket shtrejt per ta marre..dhe pse e kam te nevojshme..do me pelqente shumeta merrja

  • nga dyqantaxi

   Do ju benim nje ulje me kenaqesi por per momentin nuk ka gjendje

 4. 04

  nga Teuta Qyteza

  Ju lutem, a mund te me dergoni me email nje liber recetash per programet e pajisjes.

Main Menu

Berese Buke First Austria Best Bread Maker Machine Brumatrice cilesore

Berese Buke First Austria | Brumatrice shtepie ne shitje