Brumatrice Unold me 13 programe | Ne shitje

11,500 L

Ka stok

 • Ekran LCD i ndriçuar.
 • Paneli i prekjes, paneli i kontrollit të sensorit, për pastrim të lehtë.
 • Këllëf çeliku inox.
 • Çelësi i ndezjes / fikjes.
 • Fuqia: 460-545 W, 220-240 V ~, 50 Hz.
KODI: brumatrice-unold Kategori: , , ,

BRUMATRICE UNOLD ME 13 PROGRAME

Me brumatricen Unold ju do te keni të gjitha opsionet e domosdoshme per te bere nje buke te shijshme. Me 13 programe, një prej të cilëve mund të programohet për reçel ose dhe individualisht i programueshëm.

Kjo bukëberese ofron të gjitha kërkesat për bukë 500 deri në 1000 gram. Madhësia e bukës dhe shkalla e skuqjes mund të zgjidhen. Funksioni i kohëmatësit do të thotë që gjithçka mund të para-programohet deri në 13 orë!

BERESE PER BUKEN CILESORE

Tava e pjekjes eshte anti-ngjitese e perbere prej qeramikes cilesore. Berese buke Unold me cilësi të lartë dhe të paketuara në një kuti prej çeliku të pandryshkshëm.

Vjen me një ekran LCD i ndriçuar, paneli i prekjes, këmbët e qëndrueshme kundër rrëshqitjes dhe funksioni i ngrohjes për deri në 60 minuta janë standarde.

Siç janë aksesorët: gota matëse, luga matëse, thika e grepit dhe manuali i udhëzimeve me receta. Me të vërtetë praktike: në rast të një ndërprerjeje afatshkurtër të energjisë, aktivizohet mbrojtja e ndërprerjes së energjisë.

SPECIFIKAT:berese buke dhe embelsire unold
 • Përmbajtja: rreth 500-1,000 g peshë buke.
 • 13 programe të ruajtura.
 • Të gjitha programet e përshtatshme për bukë pa gluten.
 • Tigan për pjekje dhe mikser i lëvizshëm me veshje qeramike.
 • Butoni i zgjedhjes së kohës, i programueshëm paraprakisht deri në 13 orë.
 • Mban funksionin e ngrohtë deri në afërsisht 60 minuta.
 • Shkalla e skuqjes dhe madhësia e bukës mund të zgjidhen.
 • Mbrojtja e ndërprerjes së energjisë për rreth 20 minuta në rast të ndërprerjes së energjisë për të vazhduar programin.
 • Ekran LCD i ndriçuar.
 • Paneli i prekjes, paneli i kontrollit të sensorit, për pastrim të lehtë.
 • Këllëf çeliku inox.
 • Çelësi i ndezjes / fikjes.
 • Fuqia: 460-545 W, 220-240 V ~, 50 Hz.
 • Përmasat (GjxHxH): afërsisht 37 x 25 x 34,5 cm Ngjyra: çelik inox / e zezë.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Brumatrice

Ngjyra

Be the first to review “Brumatrice Unold me 13 programe | Ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

brumatrice unold me 13 programe

Brumatrice Unold me 13 programe | Ne shitje