Berese buke Octavo | Ushqehuni shendetshem

9,900 L

Ka stok

 • 12 programe gatimi.
 • Paneli i kontrollit të butonit.
 • Mundësia e zgjedhjes së masës së pjekjes: 600, 900 gradë.
 • Fillimi i kohëmatësit, fillimi i kthimit deri në 13 orë.
 • Mbani ngrohtë deri në 1 orë.
 • Ruajtja e programit të caktuar pa energji.
 • Veshje jo-ngjitëse në enën e pjekjes dhe brumat e gatimit.
KODI: berese-buke-octavo Kategori: , , ,

BERESE BUKE OCTAVO 

Nuk ju pëlqen buka qe blini në dyqan? Eshtë shumë e madhe, nuk keni kohë ta mbaroni dhe duhet të hidhni mbetjet? Pse të paguani më shumë dhe të hidhni para në koshin e plehrave kur mund të bëni bukë në shtëpi!

Në mënyrë që të përgatisni bukë të shijshme, aromatike dhe gjithmonë të freskët për familjen tuaj, nuk keni nevojë të jeni një kuzhinier profesionist, thjesht duhet të blini një aparat për bukë Octavo!

BUKE E SHENDETSHME SIPAS DESHIRES SUAJ

Ky krijues i mrekullueshëm dhe i lehtë për tu përdorur i bukës bën të gjithë punën për ju, gjithçka që duhet të bëni është të vendosni brumin në të! Ju mund të shikoni progresin e gatimit përmes dritares së shikimit. Enë dhe vozisat e përzierjes janë bërë me veshje jo ngjitëse. Këmbët e gomuara parandalojnë rrëshqitjen në sipërfaqen e kuzhinës.

Ky model përmban 12 metoda të përgatitjes. Aftësia për të vonuar gatimin për 13 orë, e cila është shumë e përshtatshme, sepse gjithmonë mund të shërbeni një bukë të nxehtë në tryezë! Prodhuesi i bukës Octavo është i pajisur me një tastierë shumë të thjeshtë, 1000 W. Gjithashtu ka aftësinë për të rregulluar nivelin e pjekjes së kores ashtu si e pëlqen e gjithë familja juaj.

Falë zgjedhjes së masës së mallrave të pjekur, nuk keni pse të hidhni mbetjet dhe mund të gatuani aq sa do të hajë e gjithë familja në të njëjtën kohë.  0.9 kg. Prodhuesi i bukës Octavo i mban produktet e pjekura të ngrohta deri në një orë!

Specifikat:

Prodhuesi i bukës nga prodhuesi Octavo është një teknikë e përshtatshme, praktike dhe e lehtë për tu përdorur në kuzhinë që ju lejon të pjekni bukë në shtëpi.

Për pjekje, nuk ka nevojë të keni ndonjë njohuri të veçantë për pjekjen, thjesht duhet të ngarkoni brumin në furrë dhe të zgjidhni mënyrën e kërkuar.beresja e bukes octavo

 • 12 programe gatimi.
 • Paneli i kontrollit të butonit.
 • Mundësia e zgjedhjes së masës së pjekjes: 600, 900 gradë.
 • Fillimi i kohëmatësit, fillimi i kthimit deri në 13 orë.
 • Mbani ngrohtë deri në 1 orë.
 • Ruajtja e programit të caktuar pa energji.
 • Veshje jo-ngjitëse në enën e pjekjes dhe brumat e gatimit.
 • Këmbë te gomuara.
 • Dritare e madhe shikimi.
 • Fuqia: 1000W

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Berese Buke

Be the first to review “Berese buke Octavo | Ushqehuni shendetshem”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

berese buke octavo ushqehuni shendetshem

Berese buke Octavo | Ushqehuni shendetshem