M4 Smart Bracelet | Best Fitness Bracelet 2019

1,390 L1,890 L (-26%)

Ka stok

Ekran me ngjyra HD 0,96 inç
Versioni Bluetooth: Bluetooth 4.0
Gjuha: Hollandisht, Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Portugalisht, Rusisht, Kineze e Thjeshtuar, Spanjisht
I papërshkueshëm nga uji / Rezistent ndaj ujit: Po
Lloji i ekranit: TFT
Mënyra e funksionimit: Ekrani me prekje
Sistemet e suportuesme: Android, IOS
Kapaciteti i baterisë: 105mAh
Koha e gatishmërisë: 30 ditë
Koha e tarifimit: Rreth 120mins

SMART BRACELET M4

Best Smart Bracelet M4 2019 | Pasardhesi i M3

Monitorimi 24-orësh i rrahjeve të zemrës dhe monitorimi i presionit të gjakut, duke regjistruar kohëzgjatjen e gjumit të thellë dhe gjumit të cekët, të gjitha të dhënat do të regjistrohen në telefonin tuaj celular, duke ju njoftuar qartë gjendjen tuaj fizike.

regjistroni me kujdes hapat tuaj, kilometrazhin dhe shkallën e djegies së kalorive për t’ju ndihmuar të zhvilloni një mënyrë më shkencore dhe efektive për të ushtruar. Për më tepër, ka përkujtues të ulur dhe paralajmërues të ujit të pijshëm për t’ju ndihmuar të rregulloni gjendjen tuaj fizike.

Karakteristika

-Ka monitorimin e gjumit, rrahjen e zemrës dhe presionin e gjakut, monitoron shëndetin tuaj për 24 orë.
-Thirrjet ose kujtesë mesazhi, nuk ju lejonë të humbni ndonjë informacion të rëndësishëm.
-Ekran me prekje me ngjyra 0.96 inç, ju jep një përvojë të përsosur dhe më të lehtë për tu operuar.
-Rrip elastik i butë dore, i rehatshëm për tu veshur.
-Monitorimi i sportit gjatë gjithë ditës, automatikisht regjistroni hapat dhe konsumin e kalorive, ju mund të zgjidhni mënyrën e shumëfishtë sportive, siç janë skica e litarit, vrapimi, etj.
-Jeta e papërshkueshme nga uji IP67 dhe e papërshkueshme nga pluhuri, plotëson nevojën tuaj për  jetesen e përditshme.

Best Smart Bracelet M4 2019

smart bracelet m4 m3

Pasardhesi i Smart Bracelet M3

Specifikimet Teknike 

Ekran me ngjyra HD 0,96 inç
Versioni Bluetooth: Bluetooth 4.0
Gjuha: Hollandisht, Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Portugalisht, Rusisht, Kineze e Thjeshtuar, Spanjisht
Rezistent ndaj ujit: Po
Lloji i ekranit: TFT
Mënyra e funksionimit: Ekrani me prekje
Sistemet e suportuesme: Android, IOS
Kapaciteti i baterisë: 105mAh
Koha e gatishmërisë: 30 ditë
Koha e tarifimit: Rreth 120mins

Kujdes: Nuk eshte e pershtatshme per t’u zhytur ne det ose ne pishine!


Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartBand

Be the first to review “M4 Smart Bracelet | Best Fitness Bracelet 2019”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart bracelet m4 best 2019 m3

M4 Smart Bracelet | Best Fitness Bracelet 2019

1,390 L1,890 L (-26%)

Shto ne Shporte