• apple watch series 1 black band price ne dyqan taxi 38mm 42mm

  Apple Watch Series 1 te perdorura | 38mm/42mm Black band

  Marka: Apple
  Modeli: Series 1
  Ngjyra: E zeze
  Materiali i rripit: Gome
  Ekrani OLED Retina
  Gjinia: Unisex
  Sensor: Heart Rate, Accelerometer, Gyrometer
  Pajisjet qe suporton: Iphone5,5c, 5s, 6, 6Plus, 6S, 6s Plus, 7, 7 Plus dhe iOS 10 dhe me vone.
  Kohezgjatja e baterise: 18 ore
  Koha e karikimit: 90 minuta
  Bateria e rikarikueshme

  15,500 L17,500 L
 • apple watch series 2 38mm 42mm release date waterproof price ne dyqan taxi

  Apple Watch Series 2 Te perdorura | Smart Watch ne shitje

  Marka: Apple
  Modeli: Series 2
  Ngjyra: E Zeze
  Materiali i Rripit: Silikon
  Rezistenca ndaj ujit deri ne 50m
  Ideale per t’u perdorur nga te dyja gjinite
  Koha e karikimit: 90 minuta
  Kohezgjatja e baterise: 18 ore

  20,500 L22,500 L
 • apple watch series 3 38mm 42mm

  Apple Watch Series 3 Te perdorura | GPS Cellular

  Marka: Apple
  Modeli: Series 3
  Ngjyra: E Zeze
  Materiali i Rripit: Silikon
  Rezistenca ndaj ujit deri ne 50m
  Ideale per t’u perdorur nga te dyja gjinite
  Koha e karikimit: 90 minuta
  Kohezgjatja e baterise: 18 ore
  Sistemi Operativ: watch OS 4.0
  CPU: Apple S3 Dual-Core
  GPU: PowerVR
  RAM: 768MB
  ROM: 16GB
  Sensoret: Accelerometer, Altimeter, Barometer, Compass, Gyroscope, Heart Rate, Light Sensor
  Lidhjet: Bluetooth, WiFi, NFC
  Bluetooth: 4.2
  Rrjeti: 4G

   

  26,500 L28,500 L
 • M4 Smart Bracelet | Best Fitness Bracelet 2019

  Ekran me ngjyra HD 0,96 inç
  Versioni Bluetooth: Bluetooth 4.0
  Gjuha: Hollandisht, Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Portugalisht, Rusisht, Kineze e Thjeshtuar, Spanjisht
  I papërshkueshëm nga uji / Rezistent ndaj ujit: Po
  Lloji i ekranit: TFT
  Mënyra e funksionimit: Ekrani me prekje
  Sistemet e suportuesme: Android, IOS
  Kapaciteti i baterisë: 105mAh
  Koha e gatishmërisë: 30 ditë
  Koha e tarifimit: Rreth 120mins

  1,390 L1,890 L
 • Smart Watch Z1 Ore inteligjente Dyqan Taxi online blerje porosi

  Smart Watch Z1 | Ore Inteligjente | Dyqan Online

  Sistemi operativ: Android
  Versioni i Bluetooth: 3.0
  Kapaciteti i baterise: 350 mAh
  Ekran: 1.22 inch
  Rezolucioni i ekranit: 240*240 pixles

   

  4,990 L

Main Menu