Apple Watch Series 2 Te perdorura | Smart Watch ne shitje

20,500 L22,500 L

Marka: Apple
Modeli: Series 2
Ngjyra: E Zeze
Materiali i Rripit: Silikon
Rezistenca ndaj ujit deri ne 50m
Ideale per t’u perdorur nga te dyja gjinite
Koha e karikimit: 90 minuta
Kohezgjatja e baterise: 18 ore

38mm42mm
Pastro
KODI: apple-watch-series-2 Kategori: , Etiketime: , ,

APPLE WATCH SERIES 2

Apple Watch Series 2 38mm / 42mm – Release Date |  Smart watch ne shitje Waterproof, Price ne Dyqan Taxi 

Pasardhesi i Apple Watch Series 1, permiresuar ne detaje. 

Me Apple Watch Series 2 te mbeshtjelle ne doren tuaj mund te merrni njoftime ne kohe, te sinkronizoni smartphone-in tuaj, te mbani nje shenim te aktiviteteve tuaja te perditshme. Mund te merrni informacion per kalorite e djegura, kontrolloni rrahjet e zemres suaj dhe qendroni te lidhur me njerezit perreth jush lehtesisht. Fale kesaj Smart Watch rezistente ndaj ujit me nje procesor Dual Core. 

Jetegjatesia e baterise se kesaj pajisje zgjat deri ne 18 ore perfshire 45 minuta perdorimin e aplikacioneve dhe nje stervitje 30min me rishikim muzikor, kontrollin e motit dhe njoftimeve deri ne 90 here secila. Jetegjatesia e saj varet dhe nga perdorimi juaj.

Me shkarkimin e aplikacionit Apple Watch ju mund te perdorini te gjitha funksionet inteligjente te kesaj pajisje.

Ne boten e shpejte te diteve te sotme ku kalojme mbi 9 ore ulur ne tavoline ose ne divan, shendeti eshte nje nga gjerat e fundit per te cilat ne mendojme. Prania e Apple Watch Series 2 ne perditsmerine tuaj ju lehteson. Ajo vjen me nje game te gjere karakteristikash te cilat do t’ju ndihmojne te jeni ne dijeni te qellimeve tuaja te fitnessit. Me Apple Watch Series 2 menaxhimi i shendetit tuaj do te jete shume me i lehte.

Nje GPS i Integruar ne Apple Watch Series 2

Me nje vecori te re tashme, apple watch series 2 disponon nje GPS ti cili regjistron distancen, shpejtesine dhe ritmin tuaj. Ndihmon ne monitorimin e aktiviteteve ne natyre si ecja, vrapimi dhe ciklizmi ne menyre me efektive. Fale ketyre karakteristikave kjo ore inteligjente tregon harten e intenerarit qe keni marre nepermjet iPhone tuaj. Ju mban te informuar dhe per pjesen se ju keni vrapuar me shpejt. Ne kete menyre ju mundte ndertoni qendrueshmerine dhe shpejtesine tuaj ne menyre te organizuar.

Heart Rate Sensor Apple Watch Series 2 38mm / 42 mm

Me aplikacionin e stervitjes ne Apple Watch ju mund te informoheni dhe per numrin e rrahjeve te zemres suaj. Nepermjet te kontaktit qe ora ka me kycin tuaj sensoret gjurmojne presionin e gjakut. Sigurohuni qe ora mos te jete shume e lirshme per te marr nje lexim te sakte.

Apple Watch Series 2 Waterproof | Sperkate dhe Notoni me te 

Kjo  ore e gjenrates se dyte eshte e qendrueshme ndaj ujit deri ne nje thellesi prej 50m, keshtu qe nuk nevoje te mendoheni dy here para se te hidheni ne pishine. Shijoni pushimet tuaja me kete ore inteligjente.

Aplikacion Efektiv per t’u ushtruar

Ora ka nje aplikacion te efektshem stervitje qe vlereson saktesisht levizjet tuaja. Keshtu qe ju do e dini se sa efektivisht po punoni, pavarsisht nese jeni duke notuar, vrapuar, apo ecur. Ora ju lejon te zgjidhni deri ne 5 metrike per ta bere stervitjen tuaj dhe me argetuese.

Frymezimi per te vazhduar levizjen

Me oren Apple Watch Series 2 ne dore, ka me shume mundesi qe ju te qendroni te interesuar ndaj aktivitetit fizik. Ora ka unaza aktiviteti te cilat ju tregojne nese keni qendruar ulur per nje kohe te gjate. Keshtu ju do te levizni dhe do te ecni me teper duke djegur me shume kalori. Ne kete menyre ju do te siguroheni te merreni 30 minuta cdo dite me aktivitet fizik. Ora gjithashtu vjen me njoftime te zgjuara te cilat ju mbajne gjithmone te informuara per progresin dhe motivimin qe ju duhet.

Ndani Aktivitetin tuaj me miqte

Shkembeni aktivitetin tuaj te fitnesit me miqte. Ne menyre qe te arrini me shume me  ndjesine e konkurruese me ta. Kokurroni me njeri-tjetrin per te pare se kush e arrin qellimin i pari. Ora ju dergon dhe shenja dalluese qe mund t’i ndani sa here qe arrini nje arritje me miqte tuaj.

Metoda e Fitnessit per personat me aftesi te kufizuara

Apple nuk lejon qe personat me disa kufizime te qendrojne jashte perdorimit te saj. Permban 2 stervitje per personat qe gjenden ne karrige me rrota per t’i ndihmuar ata te ruajne aktivitetin e fitnesit.

Aplikacioni i Frymemarrjes

Jo te gjithe kemi kohen per te praktikuar joga ose per nje kativitet tjeter relaksimi, me e pakta qe apple watch series 2 mund te bente eshte te monitoroje frymemarrjen tyaj. App Breath eshte aplikacioni i cili ju udhezon me nje seri frymemarrjes te thella dhe ju kujton qe te punoni me frymemarrjen tuaj cdo dite. 

Ju gjithashtu mund te shkarkoni aplikacione ne te cilat mund te permbushni qellimet tuaja ne stilin e jeteses qe beni. Keto aplikacione ju ndihmojne te qendroni aktiv duke ju kujtuar regjimet tuaja stervitore dhe rutinen tuaj. Nderkohe qe Beddit ju jep nje permbledhje te cikleve tuaja te gjumit, Pocket Yoga ju udhezon gjate seancave te yogas dhe ju lejon te dini se kur eshte koha tjeter per nje gote me uje.

Aplikacioni i Shendetit ne Apple Watch Series 2 | Price

Pasi keni perfunduar trajnimin tuaj, ju mund te shikoni te gjitha informacionet per shendeti tuaj ne aplikacionet shendetesore.

Nje performance e shkelqyer

Nje procesor me dy berthama GPU te fuqishme sigurojne qe aplikacionet tuaja te preferuara te fillojne menjehere, dhe ju mund te merrni informacion te azhornuar ne cdo kohe. Aplikacionet qe disponon jane me argetuese se kurre per t’u perdorur. Ora gjithashtu ka nje ekran te ndritshem qe ju jep nje pamje te qarte. Ora ju njofton cdo here qe merrni nje mesazh. Me nje trokitje te lehte mund te lexoni mesazhe dhe te pergjigjeni ne menyra te ndryshme argetuese.

Siri eshte aty per t’ju ndihmuar

Mjafton te thoni “Hey Siri” ju mund te kryeni nje sere detyrash si kontrollimi i mesazheve dhe postes elektronike, kerkimi i kengeve etj.

Fitness Tracker | Apple Watch Series

Smart Watch ne shitje

Specifikat 

Apple Watch Series 2 Release Date – 38mm | 42mm waterproof, price ne Dyqan Taxi

Marka: Apple
Modeli: Series 2
Ngjyra: E Zeze
Materiali i Rripit: Silikon
Rezistenca ndaj ujit deri ne 50m
Ideale per t’u perdorur nga te dyja gjinite
Koha e karikimit: 90 minuta
Kohezgjatja e baterise: 18 ore

apple watch series 2 38mm 48mm waterproof release date prine ne dyqan taxi


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem ne Qendren Tregtare me te madhe Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Masa

38mm, 42mm

Be the first to review “Apple Watch Series 2 Te perdorura | Smart Watch ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

apple watch series 2 38mm 42mm release date waterproof price ne dyqan taxi

Apple Watch Series 2 Te perdorura | Smart Watch ne shitje

20,500 L22,500 L

Shto ne Shporte