• apple watch series 1 black band price ne dyqan taxi 38mm 42mm

  Apple Watch Series 1 te perdorura | 38mm/42mm Black band

  Marka: Apple
  Modeli: Series 1
  Ngjyra: E zeze
  Materiali i rripit: Gome
  Ekrani OLED Retina
  Gjinia: Unisex
  Sensor: Heart Rate, Accelerometer, Gyrometer
  Pajisjet qe suporton: Iphone5,5c, 5s, 6, 6Plus, 6S, 6s Plus, 7, 7 Plus dhe iOS 10 dhe me vone.
  Kohezgjatja e baterise: 18 ore
  Koha e karikimit: 90 minuta
  Bateria e rikarikueshme

  15,500 L17,500 L
 • apple watch series 2 38mm 42mm release date waterproof price ne dyqan taxi

  Apple Watch Series 2 Te perdorura | Smart Watch ne shitje

  Marka: Apple
  Modeli: Series 2
  Ngjyra: E Zeze
  Materiali i Rripit: Silikon
  Rezistenca ndaj ujit deri ne 50m
  Ideale per t’u perdorur nga te dyja gjinite
  Koha e karikimit: 90 minuta
  Kohezgjatja e baterise: 18 ore

  20,500 L22,500 L
 • apple watch series 3 38mm 42mm

  Apple Watch Series 3 Te perdorura | GPS Cellular

  Marka: Apple
  Modeli: Series 3
  Ngjyra: E Zeze
  Materiali i Rripit: Silikon
  Rezistenca ndaj ujit deri ne 50m
  Ideale per t’u perdorur nga te dyja gjinite
  Koha e karikimit: 90 minuta
  Kohezgjatja e baterise: 18 ore
  Sistemi Operativ: watch OS 4.0
  CPU: Apple S3 Dual-Core
  GPU: PowerVR
  RAM: 768MB
  ROM: 16GB
  Sensoret: Accelerometer, Altimeter, Barometer, Compass, Gyroscope, Heart Rate, Light Sensor
  Lidhjet: Bluetooth, WiFi, NFC
  Bluetooth: 4.2
  Rrjeti: 4G

   

  26,500 L28,500 L
 • B90 | The best Sports Music Watch | Yuhai

  Bluetooth: 3.0V
  Kontroll i larget: Kamera, Muzike.
  Memorja e brendshme: TF Card deri ne 32GB
  Bateria Li-ion 400mAh
  Dimensionet: 24*5*2.5cm
  Pesha: 0.075g
  Distanca e Transmetimit: Deri ne 10 metra

  2,790 L
 • GPS Tracker For Kids | Activity Q12 Smart Watch

  02

  Materiali i Rripit: Silikon
  Ekran me prekje
  Madhesia e Ekrani: 1.44inch OLED
  Rrjeti: 2G
  Suporton Sistemet Operative: Android/ iOS
  Frekuenca e procesorit: 312MHz me nje berthame te vetme
  Mosha e cila sugjerohet te perdoret: 3-12 Vjec
  Suporton Karte SIM: Mikro SIM Standarte
  Koha e gatishmerise: 70 ore

  1,990 L4,900 L
 • samsung galaxy smartwatch smart watch dyqan taxi online blerje porosi

  Samsung Galaxy Watch | Smart Watch | 46mm

  Specifikat Galaxy Watch | 46mm

  Procesori: Samsung Exynos 9110 1.15GHz dual-core/li>
  Ekrani: 1.3inch
  Sistemi Operativ: Tizen OS 4.0
  RAM: 768MB
  ROM: 4GB
  WiFi
  Sensore: Barometer, Heart Rate, Ambient Light etj.
  Waterproof: IP68 & 5ATM rezistente ndaj pluhurit & ujit
  Bateri: 472mAh (Karikues Wireless)
  Galaxy Watch me Dimensione: 46*49*13mm
  Pesha: 63g

  35,000 L
 • samsung watch galaxy watch smart watches for men dyqan taxi online

  Samsung Watch | Galaxy Watch | Smart | 42mm

  Bluetooth
  Dimensionet: 45.7*41.9*12.7mm
  Pesha: 49g
  Materiali: Stainless Steel
                 Gorilla  Glass DX+
  Ekrani: 1.2inch Super AMOLED
  Sistemi Operativ: Tizen 4.0
  Lidhja me Samsung Smartphone me OS 5.0 / RAM 1.5 + , iOS 9.0+ / iPhone 5 +
  GPS Navigation
  Bateria: 270 mAh
  Sensor: Barometer, HR Sensor, Light Sensor

   

  32,600 L

Main Menu