Apple Watch Series 3 Te perdorura | GPS Cellular

26,500 L28,500 L

Marka: Apple
Modeli: Series 3
Ngjyra: E Zeze
Materiali i Rripit: Silikon
Rezistenca ndaj ujit deri ne 50m
Ideale per t’u perdorur nga te dyja gjinite
Koha e karikimit: 90 minuta
Kohezgjatja e baterise: 18 ore
Sistemi Operativ: watch OS 4.0
CPU: Apple S3 Dual-Core
GPU: PowerVR
RAM: 768MB
ROM: 16GB
Sensoret: Accelerometer, Altimeter, Barometer, Compass, Gyroscope, Heart Rate, Light Sensor
Lidhjet: Bluetooth, WiFi, NFC
Bluetooth: 4.2
Rrjeti: 4G

 

38mm42mm
Pastro
KODI: apple-watch-series-3 Kategori: , Etiketime: , ,

APPLE WATCH SERIES 3

Apple Watch Series 3 38mm / 42mm – Release | GPS Cellular, Price ne Dyqan Taxi 

Qendroni te lidhur me stil, ore e cila vjen me nje kase alumini te anodizuar Space Grey dhe nje rrip te zi sportiv.
Dizajnuar per perdoruesit qe kerkojne gjeneraten e ardhshme te lidhjes. 

Pasardhese e Apple Watch Series 2 leviz aplikacionet e iPhone tuaj ne dore, keshtu ju mund te beni me shume nderkohe qe telefoni eshte ne xhep. Kjo Seri e vecante e Apple Watch mbeshtet dhe lidhjen celulare. Pasi ta keni lidhur me telefonin ju mund te perdorni Apple watch pa pasur nevoje pranine e telefonit tuaj.

Apple Watch lidhet me iPhone tuaj permes Bluetooth 4.2 dhe shfaq njoftime, aplikacione akoma dhe me shume ne ekranin e tij 1.65inch. Mund te lidhet me interneti fale 802.11b/g/n/ WiFi. Bateria e brendshme zgjat deri ne 18 ore perdorim normal.

Apple Watch Series 3 kerkon nje iPhone 6s ose pasardhesit e tij me iOS 13 dhe me siper.

Merrni njoftime nderkohe qe telefoni juaj eshte ne xhep

Lini telefonin tuaj ne xhep dhe shikoni njoftimet qe ju vijne ne doren tuaj. Apple Watch shfaq alarmet enga iPhone juaj ne menyre qe te pergjigjeni  ose t’i largoni me deshire. Motorri i tij Taptic ju jep nje trokitje te lehte ne kycin e dores ose nje sinjal audio kur merrni njoftime.

GPS i integruar

Ju lejon te lundroni dhe te merrni te dhena te sakta. Lidhet shume shpejt me satelitet GPS dhe regjistron distancen, shpejtesine dhe ritmin per stervitjen tuaj. Si dhe rrugen qe keni bere duke ecur, vrapuar ose ciklizuar.

Rezistente ndaj ujit

Apple Watch Series 3 eshte krijuar per t’i bere balle presionit te ujit deri ne 5ATM. Qe do te thote se eshte i pershtatshem per shi, dushe, pishina dhe oqeane ne thellesi jo te medha. Altoparlanti i saj i brendshem nepermjet vibracioneve detyron ujin te largohet.

APPLE WATCH SERIES 2 watch ne dyqan taxi

Komunikoni me Siri

Bisedoni me ndihmesine dixhital te Apple Siri per te hapur aplikacione, regjistruar, kerkime ne internet, pergjigje ne mesazhet dhe akoma me shume.
Thjeshte ngrini doren dhe thoni “Hey Siri” per te degjuar pergjigjet.

Shendeti dhe Fitnessi

Aplikacioni i Aktivitetit tregon perparimin e bere drejt qellimeve tuaja te veprimtarise ditore. Me tre unaza intuitive qe rriten sa me shume ju te levizni, duke u mbyllur perfundimisht kur ju arrini objektivat tuaja. Unaza Stand tregon se sa shpesh jeni ngritur ne kembe per te pushuar nga qendrimi ulur. Unaza e ushtrimeve tregon se sa minuta aktivitet keni perfunduar. Monitoroni kalorite tuaja te djegura, hapat e ndermarre dhe distancen e kryer.

Ju gjithashtu mund te garoni me me miqte tuaj dhe familjareve se cili prej jush i thyen i pari rekordet. Mund t’ju pergjigjeni njoftimeve.

Me me shume se 12 stervitje te brenhshme dhe te jashtme per t’u zgjedhur. Duke perfshire notin, xhiro me biciklete, vrapimin etj.
Apple Watch Series 3 ka menduar dhe per perdoruesit e karrigeve me rrota. Te cilat mund te perfitojne nga stervitjet specifike per karriget me nje larmi teknikash shtytese.

Pasi te keni perfunduar ushtrimet tuaja ju mund te shihni nje permbledhje te rezultateve tuaja. Ora e ndjen vete veprimtarine tuaj mjafton qe te jete ne kycin tuaj nuk eshte e nevojshme te hyni manualisht.

Heart Rate Sensor

Kontrolloni rrahjet e zemres tuaj ne cdo kohe me monitorin e integruar te rrahjeve te zemres se Apple Watch. Perdor nje seri LED dhe sensore fotopletizmografisht per te monitoruar se sa shume po punon zemra juaj. Cdo 10 minuta merr nje lexim i cili me pas rruhet ne Aplikacionin e shendetit.

Apple Watch e ndjen sesa presion po ushtroni kur prekni ekranin e tij. Duke shtuar keshtu nje dimension te ri ne menyrat se si mund ta perdorni ate.

Ne vend te nje dridhje Apple Watch “prek” ne dore per t’ju njoftuar per njoftimet e reja dhe per t’ju pergjigjur thirrjeve. Jep njoftime te ndryshme keshtu qe ju mund te kuptoni ndryshimin midis nje telefonate dhe nje mesazhi me tekst.

Prekje dixhitale

Lidhu me perdoruesit e tjeter te Apple Watch me Digital Touch. Perdoruesit mund te dergojne vizatime madje dhe rrahjet e zemres suaj.

Apple Pay

Eshte nje metode e sigurt e pageses celulare qe ju lejon te paguani per mallra dhe sherbime ne internet online.

Fitness Tracker

Specifikat 

Apple Watch Series 3 Release – 38mm | 42mm GPS Cellular, price ne Dyqan Taxi

Marka: Apple
Modeli: Series 3
Ngjyra: E Zeze
Materiali i Rripit: Silikon
Rezistenca ndaj ujit deri ne 50m
Ideale per t’u perdorur nga te dyja gjinite
Koha e karikimit: 90 minuta
Kohezgjatja e baterise: 18 ore
Sistemi Operativ: watch OS 4.0
CPU: Apple S3 Dual-Core
GPU: PowerVR
RAM: 768MB
ROM: 16GB
Sensoret: Accelerometer, Altimeter, Barometer, Compass, Gyroscope, Heart Rate, Light Sensor
Lidhjet: Bluetooth, WiFi, NFC
Bluetooth: 4.2
Rrjeti: 4G

Apple watch series 3 ne dyqan taxi 38mm 42mm cellular gps series 3 price

 


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem ne Qendren Tregtare me te madhe Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Masa

38mm, 42mm

Be the first to review “Apple Watch Series 3 Te perdorura | GPS Cellular”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

apple watch series 3 38mm 42mm

Apple Watch Series 3 Te perdorura | GPS Cellular

26,500 L28,500 L

Shto ne Shporte