Ore Dore per femije Inteligjente A2 | Ora smart Pink | DyqanTaxi

3,490 L5,500 L (-37%)

Ka stok

 1. Lokalizimin e Vendndodhjes
 2. Telefonata
 3. Mesazhe
 4. Foto permes kameres
 5. Thirrje te urgjences me butonin SOS
 6. Mund te aktivizoni alarmin
 7. Mund te shikoni parashikimin e motit

 

KODI: Ore-A2-pink Kategori: , Etiketime: , ,

ORE INTELIGJENTE A2 PINK

Ore Dore Inteligjente per femije A2 | Ora Smart Telefon

Ore Smart per femije A2 Pink me karte SIM

Smart watch A2 eshte zgjidhja e duhur per femijen tuaj !
Kryen te gjitha funksionet e nje Smartphone: telefonata, mesazhe, internet e shume funksione te tjera. Mjafton te vendosni karten SIM.

Ore dore inteligjente me te cilen jeni gjithmone ne komunikim me femijen tuaj. Nepermjet Video Thirrjeve, telefonatave, SMS si dhe vendodhjes ne kohe reale.

Ore inteligjente A2 ne shitje ju informon ne kohe reale per vendodhjen e femijes.
Tregon daten, oren dhe alarmin e sakte.
Konfigurimi i internetit behet nga karta SIM me te dhenat e operatorit tuaj telefonik.

Komunikim dhe Argetim
Video Thirrje dhe telefonata nga ora drejt telefonit ose nga telefoni drejt ores.
Sistem operativ i thjeshte. Ora ka disa aplikacione te para-intsaluara (mates aktiviteti, kamera, makine llogaritese, mesazhe etj)
Rrip rezistent i gomuar. Ore e perbere prej celiku qe nuk ndryshket.

Ore dore per femije 

Ore Dore Inteligjente per femije A2 | Ora smart Telefon

Smart Watch per femije ne Dyqan Taxi

Funksionet kryesore

 1. Lokalizimin e Vendndodhjes
 2. Telefonata
 3. Mesazhe
 4. Foto permes kameres
 5. Thirrje te urgjences me butonin Sos
 6. Mund te aktivizoni alarmin
 7. Funksionon si telefon
 8. Mund te shikoni parashikimin e motit

Ore smart kundra ujit, ju ndihmon te shijoni pushimet ne plazh teksa kontrolloni edhe femijet tuaj. Kujdesuni per ta nderkohe qe i jepni dhe hapesire per shijuar oret e argetimit per ta.
Mbani cdo situate nen kontroll nderkohe qe jeni duke shijuar pushimet.

Smart Watch ne shitje ne Dyqan Taxi |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Vleresim mesatar

3.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
100%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Eva Kallavaresi

  Duket e bukur.

Main Menu

ore inteligjente per femije smart watch ne shitje smartwatch

Ore Dore per femije Inteligjente A2 | Ora smart Pink | DyqanTaxi

3,490 L5,500 L (-37%)

Shto ne Shporte