Apple Watch Series 4 | Black Sport Band

54,900 L

Ka stok

Apple Watch Series 4  me GPS
Bateria : deri ne 18 ore
Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
Wireless : Wi-Fi 802.11 b/g/n
Radio : Jo
USB : Jo
Loudspeaker : Po
OS : watchOS 5.0, upgradable to 5.3
Ekrani: 1.78 inch

KODI: 190198843487 Kategori: , , Etiketime: , , , , ,

APPLE WATCH 4 SERIES

Apple Watch Series 4 | Black Sport Band | Sport Smart Watch | Ore inteligjente

Ndryshimi nis me kete ore | Apple Series 4

Smart Watch | E ridizajnuar dhe riprojektuar rrenjesisht
Per nje jete me aktive dhe te shendetshme
Seria 4 paraqet nje ridizajnim themelor dhe rindertim te Apple Watch
Nga cepat e lakuar te ekranit me te madh deri ne arkitekturen e cipit S4.
Cdo detaj eshte i menduar mire.
Apple Watch Ka qene gjithmone nje produkt personal unik

Tani edhe me e fuqishme

Ekrani eshte tipari percaktues i Apple Watch Seria 4 e shtyn ate me larg se kurre.
Kufijte e ngushte mundesojne nje zone shikimi qe eshte mbi 30% me e madhe.
Duke krijuar nje pamje me te kendshme te vazhdueshme.
Kjo gjithashtu lejon qe imazhet e prekjes dhe siperfaqja e prekjes te shtrihen ne kufijte me te larget te ekranit.

Ndersa Teknologjia e ekranit e quajtur LTPO permireson efikasitetin e energjise.
Nje elektrode Titaniumi e ndertuar ne krye ju lejon te perdorni aplikacionin | ECG | thjeshte duke prekur kuroren Dixhitale me gishtin tuaj.

SERIA 4 E ORAVE INTELIGJENTE APPLE

Ora Apple Seria 4 Dyqan Taxi Shitje Online

Transformuar me sensor elektrik heart rate  | Smart Watch

Sensori optik i zemres ka qene pjese e Apple Watch qe ne fillim, duke ju lejuar te kontrolloni shpejt rrahjet e zemres suaj.
Fale nje sensori elektrik te zemres mund te perdorni aplikacionin ECG per te gjeneruar nje EKG ose elektrokardiogram ne cdo kohe per ta ndare me mjekun tuaj.
Dizajnuar te mbikqyr shendetin tuaj cdo dite dhe e fuqishme mjaftueshem per tu kujdesur per ju.
Jep deri ne 18 ore jete te baterise me nje ngarkese te vetme.

Optimizuar ne cdo menyre | Apple Watch Series 4 | Eshte me e fuqishme por edhe me e holle se me pare

Sports Band me aplikacione te avancuara te cilat monitorojne cdo aktivitet tuajin fizik ecjen | vrapim | hiking | biking

Apple Watch | Eshte projektuar per t’ju motivuar
Ndani me miqte tuaj aktivitetin tuaj fizik. Merrni motivimin e duhur qe ju duhet per te mbyllur me sukses programin ditor .
Me teper se nje ore sportive Inteligjente | Sports Smart Watch

Celulari tashme eshte ne kycin tuaj.
Thirrje telefonike | mesazhe | Stream Apple Music | te gjitha keto mund ti beni ne kete ore Apple dhe pse iPhone juaj nuk eshte aty.


Bli online ne Dyqan Taxi me cmimet me konkuruese ne treg.
Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Apple Watch Series 4 | Black Sport Band”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Apple smart Watch series 4 ore smart inteligjente sports band bracelet

Apple Watch Series 4 | Black Sport Band