Pesha për stërvitje squats dhe muskujt e barkut

900 L5,900 L

Peshat kettlebells ndihmojne ne përmirësimin e  qëndrimin tuaj.

Pastro
KODI: Q23594 KATEGORIA: Etiketime: , ,

Përdorimi i kettlebells

Peshat kettlebells ndihmojne ne përmirësimin e  qëndrimin tuaj.

Peshat e mbajtura me te dyja duart mundesojne balancimin e muskujve qendrore.

Shpina dhe barku punojne ne te njejten kohe me peshe te balancuar.

Mbajtja e peshës nga një dorezë angazhon krahun, këmbën, shpatullën, shpinën dhe muskujt e barkut.

Tërheqja e muskujve ndihmon në forcimin e tyre.

Tërheqja në kockave tuaja ndihmon në stimulimin e rritjes së qelizave të reja të kockave.

PESHA REKOMANDUAR:

Kettlebells 8kg-12 kg për gratë.

Kettlebells 12kg-20kg për meshkujt.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

 

Detaje Produkti

Pesha N/A
Pesha

2KG, 4KG, 6KG, 8KG, 10KG, 12KG, 16KG

Be the first to review “Pesha për stërvitje squats dhe muskujt e barkut”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pesha per stervitje bli online kettlebell

Pesha për stërvitje squats dhe muskujt e barkut

900 L5,900 L

Shto ne Shporte