Smart Wrist Band V1 | Intelligent Bracelet

5,500 L

Ka stok

Model : CUBOT V1
Display: OLED
Pesha: 22g
Bateria: 80mAh
Waterproof IP65
Suporton Android +4.3 & iOS 8.0
Smart Wrist Band me Bluetooth: 4.0V

 

KODI: 6924136701782 Kategori: , Etiketime: , , , , , ,

CUBOT V1 SMARTBAND

Smart Wrist Band | Smart Bracelet | Watch | Porosi online ne Dyqan Taxi

Smart  Band perdor nje ekran OLED keshtu qe ju mund te shihni me shume me nje shikim. Thjesht ngrini doren per te pare oren dhe mund te matni hapat dhe rrahjet e zemres.Algoritmi i permiresuar i levizjes i Smart Wrist Band  filtron edhe levizjet e panevojshme duke nxjerre rezultate te sakta te hapave te kryera.Me një sensor te integruar, e di saktesisht kur te filloni stervitjen tuaj. Ju nuk keni nevoje te ndryshoni modalitetin para se te filloni. Masni rrahjet e zemres për t’u pershtatur me kohezgjatjen dhe intensitetin e stervitjes. Merrni njoftimet drejt ne doren tuaj, dhe mos humbisni asnje telefonate ose mesazh sidomos kur telefoni juaj vendoset ne çante ose ne xhep. Smart Wrist pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj, madje edhe gjate ushtrimeve me te veshtira. Eshte e bute dhe e rehatshme edhe per njerezit me lekure te ndjeshme. Lani duart ose beni dush  pa problem. Smart Watch e qendrueshme dhe rezistente ndaj ujit, djerses, pluhurit, etj.

Smart Bracelet CUBOT V1

SmartBand Cubot V1 ne Shitje Online Dyqan Taxi Tirane

Model : CUBOT V1
Display: OLED
Pesha: 22g
Bateria: 80mAh
Waterproof IP65
Suporton Android +4.3 & iOS 8.0 e siper
Smart Wrist Band me Bluetooth: 4.0

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smart Wrist Band V1 | Intelligent Bracelet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smart Wrist Bracelet dyqan Taxi Dyqan online

Smart Wrist Band V1 | Intelligent Bracelet