Smart Band | Health & Fitness | Smart Watch

2,900 L

Ka stok

Sinjalizues i thirrjeve
Monitoron gjumin
Regjistron kalorite e djegura

KODI: 2017010155 Kategori: , Etiketime: , , , ,

SMARTBAND NE SHITJE | DYQANTAXI

Smart Band | Watch | Porosit Online ne  Dyqan Taxi 

SmartWatch rezistente ndaj ujit .Mos lejoni qe uji tíu mbaje pas , keshtu qe ju mund te vraponi ne shi dhe te laheni ne dush pa e hequr ate. Monitoroni lehte aktivitetin tuaj , kontrolloni bilancin tuaj te kalorive dhe matni progresin tuaj te perditshem. Aksesoni lehtesisht aplikacionet dhe kontrolloni rezultatet .

SmartWatch – Ore Inteligjente

Parametrat

Model: B15P
Sensor: 3 axis sensor
Dimensionet e ekranit: 0,86′ LED
Bateria: 80mAh
Smart Watch me Standby time: 16 dite
Waterproof: IP67
Pesha: 21.5 g
Bluetooth: BLE 4.0
Smart Band me Android 4.4 , IOS8

Zgjidh Dyqanin me te lire Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Smart Band | Health & Fitness | Smart Watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Samrt Band Dyqan Taxi Smart Watch

Smart Band | Health & Fitness | Smart Watch