Wifi Repeater PIX LINK | Wireless Repeater

2,900 L3,490 L (-17%)

Ka stok

Antena të jashtme qe nxisin sinjalin e WiFi me shpejtesi deri ne 300 Mbps.
Ne perputhje me standartin IEEEE
E pershtatshme per  markat kryesore 802.11n  me ruter standart dhe WiFi DSL.
Shperndani  Wireless gjithandej automatikisht dhe pa pagese.

KODI: 122594490797 Kategori: , Etiketime: , , ,

WIFI REPEATER PIX LINK

Wifi-Repeater PIX LINK WR 09 | Perforcues Valesh Wireless | Dyqan Taxi

Ne pjese te ndryshme te baneses apo te punes nuk kap wireless ?
Mos u shqetesoni . Tani ka zgjidhje me wifi-repeater e fuqishem Smartphone apo kompjuteri juaj nuk do te kete kurre probleme me internetin.
Vendosni ne prize dhe – Wifi kudo.

Wifi Repeater Mini Router Dyqan Taxi Shqiperi

WIFI REPEATER PIX LINK

  • Ne perputhje me standartin IEEEE
  • E pershtatshme per  markat kryesore 802.11n  me ruter standart dhe WiFi DSL.
  • Shperndani  Wireless gjithandej automatikisht dhe pa pagese.

Bli Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Wifi Adapter

Be the first to review “Wifi Repeater PIX LINK | Wireless Repeater”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Wifi-Repeater Dyqan Taxi

Wifi Repeater PIX LINK | Wireless Repeater

2,900 L3,490 L (-17%)

Shto ne Shporte