Pajisje Wireless dhe Router Tenda F9

3,500 L

Ka stok

 • Menaxhimi i zgjuar i gjerësisë së brezit QoS.
 • Konsumi i ulët kursen para.
 • Modaliteti i gjelbër për kursime edhe më të mëdha
 • Router me zgjidhje të shpejtë WiFi.
KODI: Pajisje-Wireless-dhe-Router-Tenda-F9 Kategori: , ,

WIRELESS DHE ROUTER TENDA F9

Tenda F9 është një router që siguron rritje të mbulimit për rrjetin tuaj WiFi. Për këtë qëllim, router-i është i pajisur me teknologjinë e optimizimit Beamforming + dhe 4 antena gjithëdrejtuese. Secila prej tyre arrin fuqi të lartë të sinjalit, e cila siguron sinjal të fortë WiFi edhe në vendet ku routerët e rregullt tashmë ofrojnë sinjal të dobët me shpejtësi luhatëse ose sinjal plotësisht të padisponueshëm.

PERMIRESONI INTERNETIN ME TENDA F9

Përveç veçorive të routerit të aksesit wireless, ai shërben gjithashtu si një ndërprerës 3-portësh dhe një firewall sigurie. Karakteristikat kryesore të Routerit WiFi të Tenda F9

2.4GHz Router me theks në sinjal të fortë (4 × 6dBi dhe Rreze +) Standard 802.11b / g / n për WiFi deri në 600 Mbps Portet LAN për të lidhur pajisjet pa WiFi.

Instalimi eshte i lehtë, kështu që instalimi dhe konfigurimi i këtij routeri WiFi zgjat vetëm disa minuta. Aplikacioni i telefonit celular Tenda WiFi lehtëson jo vetëm konfigurimin e routerit Tenda F9, por gjithashtu ju mundëson të kontrolloni përdoruesit e lidhur, një listë të azhurnuar të lidhjeve të ndaluara, etj. Mund të ju informojë gjithashtu kur lidhen përdoruesit. Me WDS, mund të lidhni lehtësisht dy ose më shumë elementë WiFi për të zgjeruar shtrirjen e rrjeteve wireless edhe në vende të largëta.

Specifikat:permiresimi i internetit blerje online dyqan taxi
 • Siguria WPA, WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK.
 • Menaxhimi i zgjuar i gjerësisë së brezit QoS.
 • Konsumi i ulët kursen para.
 • Modaliteti i gjelbër për kursime edhe më të mëdha
 • Router me zgjidhje të shpejtë WiFi.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Pajisje Wireless dhe Router Tenda F9”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje router dhe wifi bli online dyqan taxi

Pajisje Wireless dhe Router Tenda F9