Wireless USB Adapter for Laptop | 802 IIN

900 L

Ka stok

-Mjaft e lehte per t’u perdorur

Thjesht futeni adaptorin në portën USB të kompjuterit tuaj dhe ndizni kontrolluesin, më pas lidheni pa kabllo me një rrjet . Do të shijoni një përvojë të fuqishme të rrjetit për të kërkuar, biseduar ose duke luajtur në internet.

KODI: 8699258561109 Kategori: , ETIKETIMI:

WIRELESS USB ADAPTER 802 IIN

Wireless Usb adapter  For Laptop

-Shpejtësia e Larte

Chipi i integruar MT7601 dhe antena e jashtme gjitheperfshirese, lidhje pa kabllo deri në 150 Mbps, ofron mbulim dhe besueshmëri optimale, force sinjali në mënyrë që të mund të shijoni lidhje të besueshme pa kabllo kudo ku shkoni.

-Dy menyra operimi

Në përputhje me mënyrat e funksionimit të klientit dhe AP, ai mund te permbushe kërkesat tuaja të ndryshme, qoftë në shtëpi, lokal dhe çdo vend tjetër publik, është një mundësi e shkëlqyeshme argëtuese.

-Dizajn i rregullueshëm

Antena fleksibël mund të rregullohet lirshëm, ju mund ta rregulloni atë sipas përdorimit tuaj dhe forcës së sinjalit, të përmirësoni funksonin e saj dhe te perdorni valet e shpejta ne cdo kohe.

Wireless Usb adapter For Laptopwireless usb adapter bli online dyqan taxi

– Kriptim i sigurt!

Mbroni rrjetin tuaj me 64 / 128bit WEP encryption WPA, wpa-psk, WPA2, WPA2-PSK, TKIP / AES, garantoni sigurinë e rrjetit tuaj, dhe parandaloni te tjeret nga vjedhja e valeve tuaja ..

-Mjaft e lehte per t’u perdorur

Thjesht futeni adaptorin në portën USB të kompjuterit tuaj dhe ndizni kontrolluesin, më pas lidheni pa kabllo me një rrjet . Do të shijoni një përvojë të fuqishme të rrjetit për të kërkuar, biseduar ose duke luajtur në internet.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta dhe me cmimin me te lire

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Wifi Adapter

Vleresim mesatar

5.00

02
( 2 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

2 Vleresime per kete produkt

 1. 02

  nga Elvis

  Po per tv punon

  • nga dyqantaxi

   Varet nga modeli, duhet provuar

 2. 02

  nga Andi

  Duhen drivers per kete?

Main Menu

wifi adapter 802 IIN bli online dyqan taxi

Wireless USB Adapter for Laptop | 802 IIN