Kreher Elektrik per drejtimin e flokeve | Per floke te drejta

1,800 L

Ka stok

  • Ekran dixhital
  • Pin qeramike
  • Temperatura shkon deri ne  230°C
KODI: szentpeterkreherqeramike Kategori: , , Etiketime: , , , ,

KREHER ELEKTRIK PER DREJTIMIN E FLOKEVE

Kreher Elektrik Flokesh | Floke te Bukura & Te Drejta

Drejton floket shpejt, pa i djegur duke ruajtur shkelqimin dhe volumin e tyre.

Drejtimi i flokëve tuaj është po aq i lehtë sa larja e tij kur përdorni thjesht furçën e flokëve Simply Straight. Me fuqinë e një hekuri të sheshtë, nxehet në temperaturën e përsosur shpejt, madje edhe ngrohje që nuk do të dëmtojë flokët.

Furrat e mbështjellura me qeramikë ngrenë flokët në rrënjë për të dhënë nxehtësi të butë rreth çdo fije floku. Punon në të gjitha llojet e flokëve, madje dhe ne floket kacurrela. Temperatura e rregullueshme arrin deri në 230 ° F. 

kreher elektrik flokesh floke te drejta

Karakteristika | Kreher Elektrike per Floke Te Bukura 

-Buton komandimi per rritjen dhe uljen e temeratures dhe buton per ndezje dhe fikje.
-Dhembezat e kreherit prej qeramike depertojne shume lehte ne fijet e flokeve duke mundesuar drejtimin perfekt te tyre .
-Drejton te gjitha llojet e flokut (kacurrela, me onde, te gjate apo te shkurter) ne vetem pak minuta.
-Shume praktik per tu perdorur .

 

 

 

KREHER FLOKESH ME QERAMIKE

Koka te posaçme te veshura me qeramikë nxehen vetëm në temperaturën e duhur për t’u dhene flokeve formen qe ju deshironi.
Rezultati është flokë i drejtë, i shëndetshëm, me shkëlqim. Floke te drejta më te lehtë në stil dhe te ngarkuar me vëllim. Kreher Elektrik i shkëlqyeshem për të gjitha llojet e flokëve.

Nuk ka më dëme më të sheshta hekuri, kimikate apo shpenzime parash ne sallone bukurie. Drejtimi i flokëve tuaj tani është aq i lehtë sa larja e tij dhe qe te dyja mund ti beni lehtesisht ne shtepine tuaj. Paraqet ekran dixhital me temperaturë LCD, mbyllje automatike 60-minutëshe.

Stilues Flokesh Qeramike - Kreher Qeramike


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Piaster flokesh

Be the first to review “Kreher Elektrik per drejtimin e flokeve | Per floke te drejta”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Stilues Flokesh - Kreher Qeramike elektrik per drejtimin e flokeve

Kreher Elektrik per drejtimin e flokeve | Per floke te drejta