Set stampimi per thonjte | Express | Bli online

1,490 L

Ka stok

Set stampmi per thonjte , ideale per ju qe i kushtoni nje rendesi te madhe kujdesit dhe bukurise se thonjve !

KODI: set-stampimi-per-thonjte-express Kategori: , Etiketime: , , ,

Set stampimi per thonjte | Express | Bli online

Set stampimi per thonjte | Express | Nails Art | Bli online vetem ne Dyqan Taxi – Blerje te sigurta online

Set per dekorimin e thonjve tuaj tamam si nje profesionist .

Set stampimi per thonjte porosit online dyqantaxi

Vjen me nje vule dhe 5 pllaka ne forme rrethore per stampim. Teper e lehte ne perdorim , mjafton thjeshte te beni stampimin e modelit te deshiruar tek thonjte tuaj .

STAMPIM NE THONJ

Me dizajne te ndryshme  te bukura dhe te vecanta .
Nails Art eshte nje fushe qe nuk ka kufi . Ju mund te alternoni dizajne me figura gjeometrike dhe me shije te shumellojshme .
Duart tuaja do te duken me delikate dhe shume te bukura . Duar  perfekte qe do qendrojne ne tendence per te gjithe veren . 


Set stampimi per thonjte , ideal per ju qe i kushtoni nje rendesi te madhe kujdesit dhe bukurise se thonjve !

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Aksesore per Thonjte

Be the first to review “Set stampimi per thonjte | Express | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set stampimi per thonjte dyqan taxi online blerje nails art

Set stampimi per thonjte | Express | Bli online