Vule per thonjte – Nails Art | Blerje online ne Shqiperi

490 L590 L

Vule per thonjte me dizjane te ndryshme , ideale per ju qe i kushtoni nje rendesi te madhe kujdesit dhe bukurise se thonjve !

SL
Pastro
KODI: vule-per-thonjte KATEGORIA: Etiketime: , , ,

Vule per thonjte – Nails Art | Blerje online ne Shqiperi

Vule per thonjte – Nails Art | Blerje online ne Dyqan Taxi !

Vule  me dizajne te ndryshme .

Vule per thonjte nails art bli online porosit dyqan taxi

Produkt qe vjen ne 2 permasa , vule e madhe ka vule nga te dyja anet dhe vule e vogel , vule vetem nga nje ane . Teper e lehte ne perdorim , mjafton thjeshte te beni stampimin e modelit te deshiruar tek thonjte tuaj .
Me dizajne te ndryshme  te bukura dhe te vecanta .
Nails Art eshte nje fushe qe nuk ka kufi . Ju mund te alternoni dizajne me figura gjeometrike dhe me shije te shumellojshme .
Duart tuaja do te duken me delikate dhe shume te bukura . Duar  perfekte qe do qendrojne ne tendence per te gjithe veren . Blerje Online pa karte krediti ne Dyqan Taxi


Vule per thonjte , ideale per ju qe i kushtoni nje rendesi te madhe kujdesit dhe bukurise se thonjve !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Aksesore per Thonjte

Masa

S, L

Be the first to review “Vule per thonjte – Nails Art | Blerje online ne Shqiperi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vule per thonjte nails art dyqan taxi blerje online dizajne te ndryshme

Vule per thonjte - Nails Art | Blerje online ne Shqiperi

490 L590 L

Shto ne Shporte