Rrip kunder Gerhitjes- Femra & Meshkuj

690 L

Ka stok

Tani me rripin anti gerhitjes ju mund te flini te qete pa zhurme .

KODI: rrip-kundra-gerhitjes KATEGORIA:

RRIP KUNDRA GERHITJES

Rrip Kundra Gerhitjes, ne Dyqan Taxi

Keni probleme me Gerhitjen?

Ju apo te afermit tuaj shqetesoheni nga zhurma qe krijohet gjate gjumit.
Tashme gerhitja nuk do jete me nje shqetesim per ju fale Rripit Kundra Gerhitjes. 

Gërhitja është  një tingull i ngjirur dhe i vrazhdë që krijohet kur keni bllokim të pjesshëm të frymëmarrjes gjatë gjumit për shkak të një problemi të caktuar. Shpeshherë gërhitja mund të jetë tregues i problemeve serioze me shëndetin. Për më tepër, ajo mund të jetë shumë e bezdisshme për partnerin/partneren tuaj. Më shumë se gjysma e të rriturve gërhasin në një periudhë të caktuar kohe gjatë jetës së tyre. Gërhitja ndodh kur ajri kalon në indet e fytit dhe shkakton vibrim të tyre ndërsa merrni frymë, prandaj krijohet edhe ai tingulli karakterizues. Ndryshimi i mënyrës së jetesës, si rënia në peshë, shmangia e alkoolit para se të flini ose fjetja në një anë, mund të ndihmojnë në ndalimin e gërhitjes.

Dizajnuar shkencërisht, efektiv, i sigurt dhe mënyra më e lehtë për të hequr qafe zakonin irritues të gërhitës është ky rrip gerhites. Ajo funksionon për të maksimizuar rrjedhën e ajrit përmes mënyrave të kalimit të hundës për të shmangur gërhitjen e tingullit në çast.

Ky rrip kundër gërhitës është krijuar nga nje material ultra të butë, të rehatshme dhe mjekësore që përshtatet mirë për çdo person. Ju duhet vetëm ta vendosni te pjesa pas koke, hapesira posacerisht per veshet për një gjumë të qetë. Ju mund ta riperdorni kete produkt gjithmone.

Rrip kundra gerhitjes Dyqan Taxi

RRIP KUNDRA GERHITJES

100% Efikas.
Pa efekte anesore.


Blerje te sigurta ne Dyqanin me Te Madh Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Rrip kunder Gerhitjes- Femra & Meshkuj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrip Kundra Gerhitjes Dyqan Taxi

Rrip kunder Gerhitjes- Femra & Meshkuj