Pllake metalike per thonjte me dizajne | Rrethore | Blerje online

490 L

Ka stok

Pllake metalike per thonjte me dizjane te ndryshme , ideale per ju qe i kushtoni nje rendesi te madhe kujdesit dhe bukurise se thonjve !

KODI: pllake-metalike-per-thonjte-me-dizajne-te-ndryshme KATEGORIA: Etiketime: , ,

Pllake metalike per thonjte me dizajne | Rrethore | Blerje online

Pllake metalike per thonjte me dizajne te ndryshme | Nails Art – Blerje online ne Dyqan Taxi

Pllake metalike  me dizajn

Pllake mealike per thonjte me dizajne te ndryshme rrethore bli online dyqantaxi

Ne forme rrethore e vogel . Teper e lehte ne perdorim , mjafton thjeshte te beni stampimin e modelit te deshiruar tek thonjte tuaj .
Me dizajne te ndryshme  te bukura dhe te vecanta .
Nails Art eshte nje fushe qe nuk ka kufi . Ju mund te alternoni dizajne me figura gjeometrike dhe me shije te shumellojshme .
Duart tuaja do te duken me delikate dhe shume te bukura . Duar  perfekte qe do qendrojne ne tendence per te gjithe veren . 


Dizjane te ndryshme , ideale per ju qe i kushtoni nje rendesi te madhe kujdesit dhe bukurise se thonjve !

Blerje online ne Dyqan Taxi | Paguaj ne dorezim |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Aksesore per Thonjte

Be the first to review “Pllake metalike per thonjte me dizajne | Rrethore | Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pllake metalike per thonjte me dizajne te ndryshme nails art dyqan taxi porosit blerje bli online

Pllake metalike per thonjte me dizajne | Rrethore | Blerje online