Luma Smile | Zbardhues Dhembesh | Zbardhim i shpejte

1,490 L2,490 L (-40%)

Ka stok

  • · Pastron sejcilin dhemb pa patur nevoje te shkoni te dentisti.
  • · Pese koka per te nderruar.
  • · Secila koke sherben per rreth 100 larje.
  • · Ka nevoje per dy bateri AA (nuk perfshihen)
  • · Produkt pa kabell.
  • Zbardhim dhembesh ne kushte shtepie
KODI: luma-smile-blue-zbardhues Kategori: , Etiketime: , , , , ,

LUMA SMILE | ZBARDHUES DHEMBESH

Zbardhues dhembesh Luma Smile | Kujdesi per dhembet | Si te Zbardhim Dhembet

Zbardhues dhembesh Luma Smile

Zbardhimi ne kushte shtepie per dhembet tuaj.

Polarizues i dhëmbëve në shtëpi që largon njollat për rezultate të gjata.

Buzëqeshni cdo minute.

Sekreti është kupa e rrotullimit të gomës dhe heqja e butë e cila pastron dhe lustron dhëmbët e nuk i shkakton problem.

Eshtë e thjeshtë ne perdorim mjafton te bashkëngjitni kupën e lustrimit të gomës në majën e lustruesit shtypni për të aktivizuar polarizuesin pa tela të fuqishëm por të butë.

ZBARDHIM DHEMBESH ME LUMA SMILE

Operon me bateri dhe rrëshqet nëpër dhëmbë për të pastruar njollat e sipërfaqes te cdo dhembi.

Kujdesi per Dhembet | Luma Smile

Ky pastrues dhembesh ne kushte shtepie ju jep nje rifreskim si te dentisti sa here qe ta perdorni.

Ky zbardhues per dhembet ju premton dhembe me te pastra e me te bardha duke eliminuar njollat qe ngelen nga larja e zakonshme. Te gjitha keto vetem me nje perdorim 1-2 minuta ne dite.
Zbardhim dhembesh ne kushte shtepie efektiv me pak minuta ne dite perdorim
Eliminim i njollave dhe diskolorimit te dhembeve nga prirja e duhanit. Dhembet tuaj do te jene me te bardhe e me te paster gjithe freski. | Dhëmbët janë të rëndësishme për shëndetin. Kujdesi per dhembet nuk duhet te ndalet asnjehere

ZBARDHIMI I DHEMBEVE ME LUMA SMILE | NJESOJ SI TE DENTISTI

Ka te njejtin precision si makinerite e dentisteve nderkohe qe eshte e kujdesshme per enamelin.
Eshte shume e thjeshte dhe mund te perdoret kurdo ne kushte shtepie.
Pajisje perfekte edhe per dhembe te ndjeshme.
Zbardhimi i dhembeve behet me i lehte me pajisjen Luma

ZBARDHUES PER DHEMBET | Është një pajisje Revolucionare | Mund të përdoret qindra herë |

Shume e thjeshte per tu perdorur , Vendosni pasten tuaj te preferuar dhe perdorni pajisjen per disa minuta ne dite.

Luma Smile ZBARDHUES PER DHEMBET si te zbardhim

Përdoreni çdo javë për të ndihmuar në mirëmbajtjen e një buzëqeshje të bukur dhe dhembe të bardhë. I lë dhëmbët të ndjehen të qetë dhe me shkëlqim.
Ju mjaftojne vetem disa minuta dhe ju do të keni dhëmbë më të bardhë. Luan shume mire rolin e nje listerine, deperton ne thellesi te dhembeve tuaj duke pastruar dhe pjeset me te veshtira.
Shplajeni me ujë pasi mbaroni larjen e dhëmbëve

Shpikja më e fundit për dhëmbë të bardha

ZBARDHUES DHEMBESH

Si te Zbardhim Dhembet ne Kushte Shtepie ka vetem nje Zgjidhje: LUMA SMILE – Zbardhues Dhembesh

Karakteristika

• Pastrues për dhëmbët pa patur nevoje te shkoni te dentisti.
• Heq njollat e tyre, dhe të shkaktuara nga duhani, etj.
• Shkelqen dhembet me një përdorim.
• Permban pese koka per te nderruar.
• Secila koke sherben per rreth 100 larje.
• Ka nevoje per dy bateri AA (nuk perfshihen)
• Produkt pa kabell.
• Pesha: 100g.
• Ngjyra: Blu.

Kujdesi per dhembet me Luma Smile!
Për një gojë të pastër dhe për zbardhjen e dhëmbëve është e nevojshme pastrimi dy herë në ditë.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Gjendja

Lloji

Pastrues dhembesh

Be the first to review “Luma Smile | Zbardhues Dhembesh | Zbardhim i shpejte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Luma Smile Zbardhues Dhembesh Kujdesi per Dhembet si te zbardhim dhembet

Luma Smile | Zbardhues Dhembesh | Zbardhim i shpejte

1,490 L2,490 L (-40%)

Shto ne Shporte