Pompe per Tullumbace | Elektrike | Produkte online

2,490 L

Gjendje

Specifikat | Pompe Ajri Elektrike per Tullumbace

Tensioni: 110-120V
Frekuenca: 50/60Hz
Fuqia: 600W

Kujdes| Nuk eshte pompe e cila perdor Helium!

KODI: pompe-per-tullumbace KATEGORIA:

POMPE ELEKTRIKE PER TULLUMBACE

Pompe Elektrike per Tullumbace | Produkte Online ne Dyqan Taxi

Pompe elektrike e pershtatshme per reklamimin e aktiviteteve festive  me tullumbace. Fuqia e operimit te saj eshte  e larte dhe e shpejte. Funksionim i thjeshte dhe fleksibel, me dy opsione manual dhe automatik. Eshte e pershtatshme per tullumbacet latex dhe tullumbacet dekorative. 

 

Specifikat 

Tensioni: 110-120V
Frekuenca: 50/60Hz
Fuqia: 600W


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pompe

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Pompe per tullumbace

Pompe per Tullumbace | Elektrike | Produkte online

WhatsApp chat