Termometer Dixhital per bebe | Digital Thermometer

490 L

Ka stok

Karakteristika

-Ju lajmeron kur temperatura juaj eshte matur.
-Mjafton 1 minute per te matur temperaturen.
-Mund te vendoset ne buze, nen krahe per te bere te mundur matjen e temperatures se trupit.
-Gama e matjes 32-42 Grade Celcius.

TERMOMETER DIXHITAL PER BEBE

Termometer Dixhital per Bebe | Digital Thermometer with Beeper

A jeni gati per te matur temperaturen e femijeve tuaj ne menyre me te lehte?

Termometri Digital ka një algoritëm të optimizuar, i cili ju lejon të merrni matjet më të sakta te temperatures se trupit vetem ne 60 sekonda. Maja e tij kapet lehtesisht ne buzet tuaja duke ju dhene rezultate te sakta brenda disa minutash.

Termometer Dixhital per bebe

Digital Thermometer with Beeper

termometer dixhital per bebe digital thermometer with beeper

Termometer per te gjithe familjen

Maja e e qendrueshme  ju lejon të pastroni termometrin në një mënyrë të lehtë dhe higjenike. Me nje pecete paksa te lagur ju mund te pastroni majen e tij pas cdo perdorimi.
Alarmi do t’iu njoftoje ne momentin qe temperatura juaj eshte matur saktesisht. Maja eshte dizajnuar ne menyre te tille qe te jete e pershtatshme per te marr temperaturen e sakte.

Karakteristika

-Ju lajmeron kur temperatura juaj eshte matur ne ekranin LCD.
-Mjafton 1 minute per te matur temperaturen.
-Mund te vendoset ne buze, nen krahe per te bere te mundur matjen e temperatures se trupit.
-Gama e matjes 32-42 Grade Celcius.

Termometer per Bebe | Perdorimi 

1. Fshini ose pastroni majen e tij me nje pecete paksa te lagur ose me alkool etilik.
2. Shtypni butonin ON / OFF.
3. Poziciononi majen në gojë, rektum, sqetull etj.
4. Pas 1 minute afersisht do te degjoni nje alarm dhe ne ekran do te shfaqet temperatura e matur saktesisht


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Termometer

Be the first to review “Termometer Dixhital per bebe | Digital Thermometer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

termometer dixhital per bebe digital thermometer

Termometer Dixhital per bebe | Digital Thermometer