Karikues Wifi Wireless | Magic disk II

3,500 L

Ka stok

Karikim i shpejte
Dizajn i vecante
Karikues Eficent

KODI: 6956473221630 Kategori: , , Etiketime: , ,

WIRELESS CHARGER MAGIC DISK II

Karikues wifi wireless Magic Disk | Bli Online ne Dyqan Taxi | Android | IPhone

Karikim wireless per celularin .Pajisja vendoset ne prize ndersa celulari duhet te vendoset ne qender te pajisjes dhe te vendoset wifi on. Per kete duhet te keni nje celular qe lejon karikimin me wifi. Mjafon ta karikoni ndermjet fishes me pc tuaj.Κjo behet e mundur fale nje shtrese te holle magnetike. E cila krijon nje fushe te vogel elektromagnetike dhe e shnderron ne energji,per te furnizuar baterine.Shume praktike per ta marre kudo me vete.Karikoni telefonin tuaj pa patur nevoje per karikuesin e zakonshem.

Magic Disk II Dyqan Taxi Karikues Wireless Iphone Android

WIRELESS CHARGER MAGIC DISK II

Karikim i shpejte
Dizajn i vecante
Karikues Eficent

Karikues Wireless | Bli Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Wireless Charger

Be the first to review “Karikues Wifi Wireless | Magic disk II”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karikues Wifi Magic Disk dyqan Taxi karikim wireless bli online

Karikues Wifi Wireless | Magic disk II