Nokia 105 Dual Sim New Model 2018

3,200 L

Ka stok

Marka : Nokia
Rrjeti : 2GB
ROM: 4MB
RAM: 4MB
Ekrani : 1.8 inch (120 x 160 pixels)
Kamera: Jo
Bateria: 800 mAh

KODI: nokia105dualsim Kategori: , , Etiketime: , , , , ,

NOKIA 105 DUAL SIM

Nokia 105 Dual Sim New Model 2018

Nokia ’05 Dual 2017 | Celular praktik dhe me parametra cilesor.
Qendroni gjithmone te lidhur me gjerat qe kane me shume rendesi per ju. Projektuar bukur, i krijuar posacerisht per duart tuaja. Ekran me ngjyra te fresketa.

Nokia’105 , celulari juaj i perditshem.
Me bateri pa limit, rimodeluar per nje performance me te mire .

Bisedoni nga lindja e diellit deri në perëndimin e tij

Bëni bisedën të zgjasë edhe më teper, me një bateri të gjatë që ju lejon të bisedoni me orë të tëra. Duke ju dhënë një arsye më pak për të thënë lamtumirë.

Takohet modernia me te qëndrueshmen për të krijuar një telefon të palodhur me një dizajn të konturuar ergonomikisht që përshtatet në mënyrë të përkryer në dorën tuaj.

Ruajini të gjitha

Me kapacitet deri në 2,000 kontakte ka vend të mjaftueshëm për të gjithë. Plus, ka hapësirë ​​për të ruajtur deri në 500 SMS, kështu që ka shumë hapësirë ​​për të gjitha mesazhet tuaja.

Nokia 105

Bisedoni me të gjithë me Nokia 105 më të fundit. Jetëgjatësia e baterisë së gjatë do t’ju ndihmojë të qëndroni të lidhur edhe më gjatë, ndërsa dizajni modern, ergonomik do t’ju sigurojë që të qëndroni të qetë, sado të zgjasë biseda. Trupi i polikarbonatit ju jep stil, ndërsa ngjyra e natyrshme ndihmon në minimizimin e dukshmërisë së gërvishtjeve. Ka hapësirë ​​deri në 2,000 kontakte dhe deri në 500 SMS. Dhe kur nuk po flisni, merrni gjërat pak më të ngadalta me disa lojëra ose relaksohuni me radio.

NOKIA 105 DUAL SIM | New Model 2018

celular Nokia 105 dual 2017 Dyqan Taxi AL

Specifikat

Modeli : Nokia 105
Rrjeti : 2GB
Memorja: 4MB
RAM: 4MB
Ekrani : 1.8 inch
Kamera: Jo
Bateria: 800 mAh


Blerje Online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Nokia 105 New - Dyqan Taxi

Nokia 105 Dual Sim New Model 2018

WhatsApp chat