Mbajtese per celulare | Smartphone | Gravity Car Mount

1,800 L

Ka stok

Lehtesisht e perdorshme
Mund te rrotullohet
E fiksuar dhe mbron telefonin tuaj ne menyre eficente nga tronditjet.

KODI: 6953156268760 Kategori: , , Etiketime: , ,

CAR HOLDER BASEUS GRAVITY

Mbajtese per celulare Gravity Car Mount , Porosi Online ne Dyqan Taxi .

Mbajtese per Smartphone per makine , praktike dhe ju ofron lehtesi perdorimi gjate kohes qe jeni duke udhetuar. Mund tíu pergjigjeni thirrjeve nderkohe qe jeni duke drejtuar makine pa asnje pengese. Mund ta keni mendjen lehtesisht te rruga dhe te kroskoti i makines

Mund ta vendosni ne kroskot ose ku mund tíu pershatet.

Mban te sigurt telefonin tuaj.

Mbajtese per celulare me dizajn unik dhe te qendrueshem, pa qene nevoja qe te jeni te shqetesuar se telefoni juaj mund te rrezohet.

Baseus Gravity Dyqan Taxi Online Shop

BASEUS GRAVITY CAR MOUNT HOLDER

Lehtesisht e perdorshme
E fiksuar dhe mbron telefonin tuaj ne menyre eficente nga tronditjet.


Blerje Online te sigurta | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese per celulare | Smartphone | Gravity Car Mount”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese per celulare Smartphone gravity smart mount mbajtese per makine porosit online Dyqan Taxi

Mbajtese per celulare | Smartphone | Gravity Car Mount