Wifi Quick Charger Itian | Karikues wireless

2,000 L

Ka stok

Karikim i shpejte
Dizajn i vecante
Karikues Eficent

KODI: 0303201715 Kategori: , , Etiketime: , ,

KARIKUES WIRELESS CHARGER ITIAN

Karikues Wireless, Wifi Charger Itian , Bli Online ne Dyqan Taxi

Wifi Charger Itian per celularin .Pajisja vendoset ne prize ndersa celulari duhet te vendoset ne qender te pajisjes dhe te vendoset wifi on. Per kete duhet te keni nje celular qe lejon karikimin me wifi. Mjafon ta karikoni ndermjet fishes me pc tuaj.Κjo behet e mundur fale nje shtrese te holle magnetike. E cila krijon nje fushe te vogel elektromagnetike dhe e shnderron ne energji,per te furnizuar baterine.Shume praktike per ta marre kudo me vete.

Karikoni telefonin tuaj pa patur nevoje per karikuesin e zakonshem. Një nga karikuesit më të mirë në qarkullim. Quick Charging station Itian.

Itian Wireless Charger DyqanTaxi Tirane

KARIKUES PA KABELL ITIAN

  • Karikim i shpejte
  • Dizajn i vecante
  • Karikues Eficent

Bli online ne | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Wireless Charger

Be the first to review “Wifi Quick Charger Itian | Karikues wireless”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Wifi wireless Charger Itian dyqan Taxi Karikues bli online

Wifi Quick Charger Itian | Karikues wireless