Wireless Charger Itian | Karikues wireless

3,500 L

Ka stok

Karikim i shpejte
Dizajn i vecante
Karikues Eficent

KODI: 2017020238 Kategori: , , Etiketime: , ,

KARIKUES I SHPEJTE ITIAN

Wireless Charger Itian , karikues i shpejte per Blerje online ne Dyqan Taxi

Wireless Charger Itian per celularin | Qi Wireless.Pajisja vendoset ne prize ndersa celulari duhet te vendoset ne qender te pajisjes dhe te vendoset wi-fi on. Per kete duhet te keni nje celular qe lejon karikimin me wifi. Mjafon ta karikoni ndermjet fishes me pc tuaj.Κjo behet e mundur fale nje shtrese te holle magnetike. E cila krijon nje fushe te vogel elektromagnetike dhe e shnderron ne energji,per te furnizuar baterine.Shume praktike per ta marre kudo me vete.Karikoni telefonin tuaj pa patur nevoje per karikuesin e zakonshem.

Itian Qi Wireless Charger Dyqan Taxi Per Apple Samsung Android

KARIKUS WIRELESS PER ANDROID APPLE

  • Karikim i shpejte
  • Dizajn i vecante
  • Karikues Eficent

Blerje Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Lloji

Wireless Charger

Be the first to review “Wireless Charger Itian | Karikues wireless”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Wireless charger Itian Karikues i shoejte dyqan Taxi Blerje online

Wireless Charger Itian | Karikues wireless