iPhone Wireless Charger | Charger Kit

3,500 L

Ka stok

Karikim i shpejte
Dizajn i vecante
Karikues Eficent

KODI: 01011724 Kategori: , , Etiketime: , , ,

KARIKUES WIRELESS

iPhone Wireless Charger, karikues | Bli online ne Dyqan Taxi .

iPhone Wireless Charger

Wireless charging dyqan taxi

Pajisja vendoset ne prize ndersa iPhone duhet te vendoset ne qender te pajisjes dhe te vendoset wi-fi on. Mjafon ta karikoni ndermjet fishes me pc tuaj.
Κjo behet e mundur fale nje shtrese te holle magnetike. E cila krijon nje fushe te vogel elektromagnetike dhe e shnderron ne energji,per te furnizuar baterine.Shume praktike per ta marre kudo me vete.Karikoni iPhone – in tuaj pa patur nevoje per karikuesin e zakonshem.

Karikim i shpejte
Dizajn i vecante
Karikues Eficent


Bli Online  | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Wireless Charger

Be the first to review “iPhone Wireless Charger | Charger Kit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

iphone wireless charger dyqan taxi online karikues wireless blerje online

iPhone Wireless Charger | Charger Kit