Mbrojtese Xhami per iPad | Screen Protector

500 L

Ka stok

Mbrojetese Xhami nga gervishtjet dhe njollat e ndryshme
E qarte, e forte dhe e qendrueshme
E lehte per tu vendosur & per tú hequr

KODI: 6954851250142 Kategori: , Etiketime: , , ,

IPAD SCREEN PROTECTOR

Mbrojtese Xhami per iPad | Screen protector | Blerje Online ne Dyqan Taxi

Tableta-t njejte si smartphone jane pajisje te brishta dhe duhet t’i kushtohet vemendje mbrojtjes se tyre. Per kete qellim, Remax vjen me nje mbrojtese xhami per ipad , e cila eshte projektuar per IPAD AIR. Karakteristike e kesaj mbrojtes per ipad eshte materiali prej qelqi te shkrire dhe ka nje fortesi te qendrueshme. Ka veti mbrojtese shume me te larta se xhami plastik. Ju mund te mbani iPad-in tuaj edhe prane çelesave dhe nuk do te demtohet. Instalimi eshte gjithashtu shume i thjeshte , nuk do te jete problem as per fillestaret me kete mbrojtese ekrani per ipad.

IPAD SCREENPROTECTOR

xham mbrojtes per ipad Dyqan Taxi Online Shop

AKSESORE PER IPAD

Mbrojtes Ekrani nga gervishtjet dhe njollat e ndryshme
E qarte, e forte dhe e qendrueshme.
Mbrojtese ekrani e lehte per tu vendosur & per tú hequr

Zgjidh me mire & me lire | Bli Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Xham Mbrojtes

Be the first to review “Mbrojtese Xhami per iPad | Screen Protector”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbrojtese xhami per ipad screen protector Dyqan Taxi

Mbrojtese Xhami per iPad | Screen Protector