Abazhur per dhoma gjumi me yje Star Master | Bli Online

1,290 L

Ka stok

  • Rrotullohet 360 grade
  • Drite led e integruar
  • Reflekton yjet dhe henen
  • Mund te perdoret edhe si abazhur
  • Mund te perdoret si drite nate
  • Funksionon me bateri normale

ABAZHUR ME YJE STAR MASTER

Abazhur me yje per dhoma gjumi Star Master eshte abazhuri me i kerkuar nga cdo femije, tani ne shitje Online me cmimin me te mire vetem ne Dyqan Taxi Tirane.

Ambazhura per dhoma gjumi i cili mbush dhomën me yje dhe dritë të hënës. Një mënyrë që të ndjehesh sikur po pushon nën yje! Nderkohe qe gjumi nuk po ju merr ju mund te humbisni ne ngjyrat e mrekullueshme ne tavanin e dhomes. Nje galatike e sajuar bukur mund te luaj me hile me mendjen tuaj per t’ju vendosur embel ne gjume.
Nje abazhur me yje dhe henen per femije qe do ti mahnisi gjithmone me format më të bukura të projektuara në muret e tavanin e dhomës së tyre.

GLOBE ME DRITA 

abazhur me yje per dhoma gjumi per femije star master ne dyqan taxi

Drita e dhomës ideale per foshnjen tuaj, per te zbukuruar tavanin jo vetëm që i jepni fëmijës tuaj nje hapesire te re mendimi. Por dhe i stimuloni e të behen akoma dhe me kurioz te mesojne rreth Astronomise.

Produkti ka tre butona, nga të cilët butoni A është butoni mode i dritës së natës me dritë të ngrohtë të verdhë të formuar duke mbuluar kapakun. Me butonat e tjere mund te ndryshoni modalitetin e ngjyrave.

ABAZHURE PER DHOMA GJUMI

Projektuesi Mini Star Mini Star nuk do të bëjë për yjet e vërtetë, por mund t’ju japë diçka për të parë në sy kur ju jeni duke u përpjekur të bini në gjumë.

Nuk është fare e vështirë për tu përdorur | Në të do te shihni tre butona ku mund të ndryshoni programin e dritave.

ABAZHURE PER FEMIJE

Beni dhurate abazhur per femije me yje, per dhomen e tyre. Dhurata me festive ne ditet e festave por edhe ne dite normale per të gjitha moshat.
Abazhur me henen dhe yjet per dhoma gjumi, nje dhurate perfekte per femijet tuaj , eshte i rrotullueshem duke ju dhuruar nje ambien festiv ne shtepine tuaj.
Yje me drita per dhoma gjumi. Femijet do te kenaqen kur te zbulojne qe mund te shfaqen figurat ne tre ngjyra te ndryshme sipas preferences. Kalibroni ngjyrat sipas deshires në një levizje te vetme me butonat qe gjenden ne pjesen anesore. Dritat dhe rrotullimi mund te gradohen sipas deshires.

Mund ta perdorni edhe si abazhur per dhoma gjumi, te koka e krevatit para gjumit apo per ti lexuar femijes suaj nje liber apo nje perralle.

abazhur pink blu purple dyqan taxiabazhur pink blu purple dyqan taxiME 3 NGJYRA TE NDRYSHME

Koloret e disponueshme jane ne blu, roze, lejla.

Ndricuesi me yje eshte dhe per vajza dhe per djem,por dhe ne ngjyren neutrale lejla, per nje dhome qe mund te ndahet mes motres dhe vellait.

Ngjyra qe mund te shkojne me dekorin e dhomes se femijeve, me mobiliet dhe dekorin.

Abazhur 360 grad me yje per dhoma gjumi STAR MASTER

Ndricuesi me hene dhe yje qe rrotullohet 360 grad. Abazhuri ka nje bosht oval ku qendron bateria dhe drita led, eshte i palevizshem. Por baza e tij ku dhe qendron pjesa me yje dhe me hene, rrotullohet rreth e perqarke me avash. Ben qe figurat e shfaqura ne mure dhe tavan te jene si nje galaksi.

Por nese deshironi mund ta leni dhe te pa levizuar, si ndricues i vetem pa printimet e yjeve dhe henes, por si drite neutrale me ngjyra te ndryshme.

Niveli i drites eshte i pandrysheshem, por ngjyrat po te lehta dhe te forta sipas deshires se femijes suaj.

KOMBINIME  PER DHOMEN E FEMIJES:

Sebashku me abazhurin me yje, femijes suaj mund ti shtoni edhe oren me arush, per ta bere sa me te larmishme mbremjen dhe mengjesin e tyre.

Mbremja nen yje dhe zgjimi me nje alarm te lehte nepermjet ores me arush eshte me i dashur dhe me më shumë gezim per femjiet tuaj.

 

Abazhur me yje per dhoma gjumi star master ne shitje ne dyqna taxi

Specifikimet Teknike 

Lloji: Abazhur Led
Materiali: ABS
Funksioni: Për Dekorim
Ngjyra lazer: shumëngjyrësh, e bardhë e ngrohtë
Gama / CCT e gjatësisë së valës: 2700-3200K
Distanca e rrezes (m): 1.5-2m
Lloji i baterisë: AAA
Numri i baterive: Bateria 4 x AAA (nuk përfshihen)
Fuqia e Prodhimit (W): 0.5W
Forma: Drita e topit
Ngjyra e trupit: Vjollcë, Blu, Roze.

Led light Rooms Feature 

Abazhur per dhoma gjumi ne Shitje Tirane


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Abazhur

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Abazhur per dhoma gjumi me yje Star Master | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Abazhur me yje per dhoma gjumi ne shitje star master abazhure per femije

Abazhur per dhoma gjumi me yje Star Master | Bli Online