Ore tavoline per femije me alarm| Dizajn i bukur

1,490 L

Ka stok

 • Dizajn elegant dhe i bukur.
 • Ju fal komoditet.
 • Me alarm per t’ju zgjuar ne mengjes.
 • Funksionon edhe si kohemates.
 • Kornize e bukur dhe e qendrueshme.
KODI: i20100022-ore-tavoline Kategori: , ,

ORE TAVOLINE PER FEMIJE ME ALARM

Ora me zile per femije është bërë nga material plastik me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme. Ore e  rrumbullakët  që tregon orën, minutat, sekonda dhe një alarm për t’ju zgjuar çdo mëngjes.

ALARM CLOCK | DIZAJN I BUKUR

Ora ka dizajn elegant, kompakt, shumë i përshtatshëm për zbukurim në dhomën tuaj të gjumit ose tryezën e studimit. Përdor një bateri të vogël për siguri dhe komoditet. Motori funksionon pa probleme, pa bërë zhurmë qe t’ju shqetesoj.Përveç tregimit të kohës, ora ka gjithashtu një funksion kohëmatës që ju ndihmon të menaxhoni kohën tuaj

Fleta e orës është krijuar me numra të mëdhenj, të qartë, të mprehtë për t’ju ndihmuar ta shihni kohën qartë edhe kur jeni larg.Kornizë e bukur plastike e qëndrueshme, e fortë, e vështirë për tu thyer kur bie ose goditet.

Specifikat:ore per femije me alarm blerje online dyqan taxi
 • Ore per femije.
 • Dizajn elegant dhe i bukur.
 • Nuk do ju shqetesoj.
 • Me alarm per t’ju zgjuar ne mengjes.
 • Funksionon edhe si kohemates.
 • Kornize e bukur dhe e qendrueshme.
 • Material cilesor.
 • Ideale per dhurata.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Ore tavoline per femije me alarm| Dizajn i bukur”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore tavoline per femije bli online dyqan taxi

Ore tavoline per femije me alarm| Dizajn i bukur