Lapsa me Ngjyra Carioca Tita | 24 Cope

420 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa me Ngjyre per Femije | Carioca 

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 24 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.

CARIOCA TITA LAPSA

Lapsa me Ngjyra Carioca Tita | 24 Cope | Dyqan Taxi

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj ne forme 6 kendore. 

Linja e re e lapsave me ngjyra ne materialin e rreshires sintetike.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, dhe siperfaqe druri.
Teper i lehte per tu perdorur, dhe per tu pershtatur me doren e femijes.

carioca tita lapsa per femije
Bojra Carioca  Tita |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat.

Lapsa me ngjyre | Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

CariocaTita | Ngjyra shkelqyese dhe te nje kualiteti te larte nder me te miret.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara te cilat nuk ndikojne negativisht ne mjedis | Bojra Ekologjike 

Lapsa me ngjyra Carioca Tita

lapsa carioca

Specifikat | Lapsa Tita per Femije | Carioca 

Ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 24 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.

Dhurojini mundesi te reja femijeve tuaj per te shprehur kreativitetin e tyre.

 

 

 

 


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa me Ngjyra Carioca Tita | 24 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lapsa me ngjyra carioca tita 6434 dyqan taxi bojra per femije lapsa me ngjyre

Lapsa me Ngjyra Carioca Tita | 24 Cope