Bojra Pastel per femije | Carioca Oil Pastel | Bojra Vaji

170 L

Ka stok

Specifikat | Bojra Pastel per Femije | Carioca

Dimensioni: 6.5*0.8*8.3inch
Paketimi permban 12 bojra pastel me permbajtje vaji me ngjyra te ndryshme

 

CARIOCA OIL PASTEL 

Bojra Pastel per femije | Carioca Oil Pastel | 12 Cope | Dyqan Taxi

 Bojera pastel per femije | Dhurata me e mire per ta!

Keto ngjyra te buta pastel me vaj, te cilat kane nje trup te trashe 10mm u japin femijeve ngjyrosje te lehte dhe te ndritshme.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, kanace dhe dru.

carioca oil pastel
Bojra Carioca | Oil Pastel
ne vizatime per femije jane rezistente ndaj drites.
Te veshura me leter mbrojtese per te mos ju bere pis gjate perdorimit.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre | Lojra per femije
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca Oil Pastel | Ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara.
Nuk jane te perbere nga cifla druri por nga materiale sintetike qe do te thote se nuk leshojne cifla ne rast se thyhen

Bojra Pastel Carioca per femije

bojra pastel carioca ne dyqan taxi

Specifikat | Bojra Pastel per Femije | Carioca 

Dimensioni: 6.5*0.8*8.3inch
Paketimi permban 12 bojra pastel me permbajtje vaji me ngjyra te ndryshme. Bojrat jane te vesura me leter ne menyre qe te jene me te pershtatshme per doren tuaj dhe me te lehta per t’u komanduar.


Bli online ne Qendren me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Bojra

Be the first to review “Bojra Pastel per femije | Carioca Oil Pastel | Bojra Vaji”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Bojra pastel per femije carioca oil pastel 6429 dyqan taxi makine kuklla

Bojra Pastel per femije | Carioca Oil Pastel | Bojra Vaji