Top Futbolli me bateri | Sport | Blerje online

1,490 L

Ka stok

Top | Futboll

Perdor baterite AA 4×1.5V
Permasa 18*18*8 sm
Produkt jo kimikat
Material plastik i forte, rrethuar me material te gomuar

KODI: top-futbolli-me-bateri Kategori: , Etiketime: , , , ,

TOP FUTBOLLI ME BATERI

Top Futbolli me Bateri | Live Sport | Lojra Futboll | Blerje online | Dyqan Taxi

Pervoja e fundit ne Futboll !
Top i bute me bateri, me drita me shume ngjyra i japin shkelqim nga brenda ketij topi. Ne brendesi te tij ndodhet nje motor i vogel vakumi per te siguruar mbeshtetje ne loje. Qendron pezull mbi nje jastek ajri te bute. Per rezultate me te mira perdoreni ne siperdaqe te lemuar. Nuk rekomandohet jashte ne rruge me pluhur.top futbolli me bateri

Nje loder e vogel dhe super argetuese e brendshme sportive per femije te vegjel dhe te rritur.

Tani mund te ktheni cdo kate te shtepise suaj ne fushe futbolli ose hokej. Perdoret ne menyre perfekte ne shtepi me siperfaqe druri, linoleum, beton etj. Madhesia modeste e ketij topi futbolli dhe dritat qe leshon e bejne ate kaq te vecante. Top i sigurte, fleksibel i cili nuk do te demtoje kemben kur ju ta godisni.

Lojra me Top per Futboll

I lehte per t’u perdorur, ndizeni dhe rrokulliseni ne nje siperfaqe te lemuar per te nisur lojen tuaj. Disku mbrojtes qe ai suporton mbron mobiljet dhe muret tuaja nga demtimet.

Top | Sport me Futboll Live | Lojra

top futbolli me bateri

 

 

  • Perdor baterite AA 4×1.5V
  • Permasa 18*18*8 sm
  • Produkt jo kimikat
  • Material plastik i forte, rrethuar me material te gomuar
  • Top Futbolli, dhurate e perkryer per ata qe duan lojrat ne futboll

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Topa

Be the first to review “Top Futbolli me bateri | Sport | Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

top futbolli futboll live dyqan taxi blerje online porosi

Top Futbolli me bateri | Sport | Blerje online