Lapsa me Ngjyra | Carioca | Mini Tita | Rezistent ndaj renies

130 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa Druri per Femije | Carioca Mini

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 12 ngjyra te ndritshme.
Dimensionet: 0.3*0.3*3.5 inch

CARIOCA MINI TITA MAX

Lapsa me Ngjyra – Carioca Mini Tita | 12 Cope | Bojra per femije | Dyqan Online Dyqan Taxi 

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj!

Ngjyra brilante te cilat jane prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper i lehte per tu perdorur, gjithashtu pershtatet lehtesisht me doren e femijes. Nese ata zgjedhin te vizatojne me ore te tera, dizajni i tyre nuk lejon qe gishtat e tyre te demtohen..


Bojra Carioca Mini Tita | 
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyra.

carioca mini tita maxi

Lapsa me ngjyra Carioca

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju | Carioca
Ngjyra mahnitese te cilat ju ndihmojne te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si Masha dhe ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca Mini Tita | Lapsa me ngjyre shkelqyese te nje kulaiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara Ekologjike te cilat nuk e demtojne mjedisin.

Specifikat | Lapsa me ngjyre per Femije | Carioca | Mini Tita 

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 12 ngjyra te ndritshme.
Dimensionet | 0.3*0.3*3.5 inch
Ngjyra brilante dhe Plot shkelqim per femijet tuaj.


Blerje online ne menyre te sigurte | Qendra  online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa me Ngjyra | Carioca | Mini Tita | Rezistent ndaj renies”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lapsa me ngjyra per femije carioca tita maxi 6431 dyqan taxi

Lapsa me Ngjyra | Carioca | Mini Tita | Rezistent ndaj renies